banner851

banner955

POLİSLER MİNİKLERE HEM HEDİYE HEM DE MASKELERİNİ VERDİLER

Düzce Emniyet Müdürlüğü ekipleri, korona virüs salgını ile mücadele kapsamında normalleşme sürecinde aileleri ile birlikte dışarı çıkan miniklere maske dağıtıp minikleri pandemi konusunda bilgilendirdiler. Minik bireyler, polis ekiplerinden aldıkları hediyelerle sevindiler.

Düzce 25.06.2020, 11:05
831
POLİSLER MİNİKLERE HEM HEDİYE HEM DE MASKELERİNİ VERDİLER
banner1032

Korona virüs salgını sonrasında yavaş yavaş hayat normale dönerken tedbirlerin elden bırakılmaması için Düzce Emniyet Müdürlüğü ekipleri, sokaklarda uygulamalarını sürdürüyor. Özellikle maske takılması konusunda denetimlerini aksatmayan ekipler, aileleri ile birlikte dışarı çıkan çocukları unutmadılar.

Düzce Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü, Asayiş Şube Müdürlüğü ve Trafik Tescil Denetleme Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, yaya trafiğinin en yoğun olduğu sokaklarda kurdukları stantta korona virüse karşı alınacak önlemlerin olduğu afişlerle, vatandaşları rehavete kapılmamaları konusunda uyardılar.

Uygulama sırasında polis ekipleri, aileleri ile birlikte dışarı çıkan ve maskesi olmayan minik bireylere elleriyle maske takarak çeşitli hediyeler verdiler. Miniklere korona virüse karşı uyarılarda da bulunan polisler, virüsten korunması için miniklerin yapmaları gerekenleri de anlattılar. Minikler ise polis abla ve ağabeylerinden aldıkları hediyelerle mutlu olurken bazı ailelerde polislerle çocuklarının fotoğrafını çekmeyi ihmal etmedi. Uygulama kapsamında ekipler, bir yandan vatandaşları bilgilendirirken, bir yandan da maskesini hatalı takan vatandaşları uyardılar.

                                           

banner844
Yorumlar (2)
CAN.D 2 yıl önce
TAM REZILIK TÜRKIYEDE YA MASKE TAK TAKMAYANLAR 900 TL CEZA KES AVRUPAYA REZIL OLDUK YA TABIKI TURISRTLER GELMEZ TÜRKIYEYE EKONOMI BATIYO DERLER BIDE AVRUPADA NIYE MASKE TAKMIYO CEZADA YOK POLISLERDE ORTALIKDA YOK TÜRKIYE OLMUS SIKI DENETIM ÜLKESI
CAN.D 2 yıl önce
BUNEYA ALMANYADA KIMSE MASKE TAKMIYO MECBURIYETDE YOK CEZASIDA YOK TÜRKIYEDE TAM BASKICI UYGULAMA MADEM VÜRÜS VAR ALMANYADA NIYE POLIS DEVLET CEZA MASKE UYGULAMASI YAPMIYO
20
az bulutlu