banner851

banner614

PROGRAMIN ÇEKİMLERİ TAMAMLANDI

TRT 2 ekranlarında ünlü Şef Yunus Emre Akkor’un sunumuyla yayınlanan Sarayın Lezzetleri programının son bölümü Düzce’de çekildi.

banner619
Düzce 30.05.2021, 18:00
5651
PROGRAMIN ÇEKİMLERİ TAMAMLANDI

Şef Yunus Emre Akkor’un sunduğu “Sarayın Lezzetlerinde geniş bir coğrafyaya yayılan Osmanlılarda padişahların beslenme kültürü, sofra adabı ve dönemin mutfak ekonomisine dair ilginç bilgiler yer alıyor.

TRT 2‘de her hafta farklı bir şehirden yayınlanan program, bu hafta Düzce’den ekranlara gelecek.

Ünlü Şef Yunus Emre Akkor’un hazırlayıp sunduğu Anadolu'nun saray mutfak kültürünü yansıtan Sarayın Lezzetleri programın Düzce çekimleri tamamlandı. Cumayeri, Akçakoca ve Konuralp’te bulunan tarihi mekânlarda yapılan çekimlerde, Düzce’nin yemek kültüründen tarihine kadar birçok konuda detay aktarılacak.

Düzce’nin tanıtımına büyük katkı sağlaması beklenen program, bu akşam saat 20:00’da TRT 2’de ekranlara gelecek.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (4)
Yok abi 4 ay önce
180 ekran TV var ama o kanal yok öyle bir kanal yok televizyonda
noname 4 ay önce
trt2 diye kanalmı varmış
Düzceli 4 ay önce
Allah aşkına, geleneksel medyayı izleyen bir avuç insan kaldı. Siz de TRT2'de yayınlanacak programda Düzce'ye katkı bekliyorsunuz. Cidden alay konusu olursunuz yapmayın. Artık kabul edin dijital medya varken geleneksel medyayı kimse umursamıyor. Çağ dijital çağın devridir.
Ramazan albayrakoglu 4 ay önce
Programı ilgiyle ve gururla izledim fakat program boyunca düzcede yaşayan lazlardan hiç bahsetmemesini anlayamadım bende düzcede yaşayan biri olarak uzuldum