banner851

banner955

PROJELENDİRME ÇALIŞMALARI BİTİRİLDİ

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, eski Konak Gazinosu’nun bulunduğu alana yapılacak olan kitap-kafe ve çok amaçlı salonun projesinin hazırlandığını duyurdu. Konser, imza günleri, konferans ve dinletilere de ev sahipliği yapacak olan yeni merkez için çalışmaların kısa süre içerisinde başlayacağı bildirildi.

Düzce 01.04.2022, 14:31
3011
PROJELENDİRME ÇALIŞMALARI BİTİRİLDİ

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, içerisinde birçok etkinliğin düzenlenebileceği şehrin en modern kütüphanesi için geri sayımın başladığını açıkladı.

Uzunmustafa Mahallesi’nde eski Konak Gazinosu’nun bulunduğu 4 bin 600 metrekare parsel üzerindeki proje hazırlıkları tamamlandığı öğrenildi.

Modern kitap-kafenin yapımına kısa süre içerisinde başlanacağı açıklandı.

NOBEL FARMA SPONSOR OLDU

Belediyeden yapılan açıklamaya göre Türkiye’nin ilaç sektöründe önde gelen firmalarından Nobel Farma A.Ş. sponsorluğunda gerçekleştirilecek bina inşaatında mevcut yeşil alanlar da korunarak doğayla bütünleşmiş bir tasarım ortaya konulacak.

İçerisinde kitap söyleşi alanı, ilkokul çağındaki çocuklar için tanıtım ve eğitim amaçlı etkinlik alanları, konferans ve dinleti salonu, imza günü, konser ve sinema gecelerinin düzenlenebileceği bölümlerin bulunacağı kitap/kafe ile Düzce en modern kütüphanesine kavuşmuş olacak.

banner844
Yorumlar (3)
Aslı 9 ay önce
Sanki oraya kütüphane Çok lazımdı.UZunmustafa mahallesinde halkın oturacağı güzel bir sosyal tesis yok. oraya kütüphane yerine güzel bir tesis lazım
birol 9 ay önce
o bina kütlesi doğayla nasıl bütünleşecek çok merak ettim:))bakalım bu sefer kaç çürük!ağaç gidecek
m 9 ay önce
Hiç değilse binaya fotovoltaik paneller, cepheye yeşillik ekleseydiniz
Yeni Sayımız