banner851

banner614

PROJELER MERAK UYANDIRIYOR

‘Düzce benim evim’ diyerek kentin hak ettiği konuma gelmesi için çalışmalarını aralıksız şekilde sürdüren Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, kentte yaşanacak değişimi merakla bekleyen Düzceliler’e, “Hangi projemizin tamamlanmasını merakla bekliyorsunuz?” diye sordu. Başkan Özlü’nün anketine katılan 1.374 kişinin yüzde 67.5’i ‘Milet Bahçesi’ yanıtını verdi.

banner619
Düzce 02.06.2021, 16:45 02.06.2021, 17:56
1936

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü liderliğinde Düzce’de değişim ve dönüşüm devam ediyor. Bir yandan Düzce’nin modern bir kent görüntüsüne bürünmesi için vatandaşların nefes alacağı alanların yapımı ve düzenlemesine hızla devam edilirken, kronikleşmiş problemlerin çözülmesi için de adımlar bir bir atılıyor.

Yaz başlarken ve kontrollü normalleşme döneminde ikinci aşama başlarken “Halkın olanı, halka açtık” sloganıyla geçtiğimiz yıl temmuz ayında İnönü ve Avni Akyol parklarının bulunduğu alanda inşasına başlanan Millet Bahçesi 1. Etabı’nda mutlu sona çok az kaldı. Bu ayın sonuna kadar Düzceliler’in hizmetine açılacak olan millet bahçesiyle Düzce modern bir yaşam alanı kazanacak. İçerisinde bulunan oturma alanları, millet kıraathanesi ve  yürüyüş parkuru ile Düzceliler nefes alacak.

Düzce’nin kalbi konumunda olan İstanbul Caddesi’nin de Düzce’ye yakışan ve kentle özdeşleşecek kalıcı, modern ve güzel bir görüntüye kavuşması için de çalışmalara nisan ayında başlandı. Alt yapı çalışmaları kısa sürede tamamlanan caddede artık ikinci aşamaya geçildi.

“Düzce benim evim” şiarıyla kentin hak ettiği konuma gelmesi için çalışmalarını sürdüren Başkan Özlü, kentte yaşanacak değişimi merakla bekleyen Düzceliler’e, “Hangi projemizin tamamlanmasını merakla bekliyorsunuz?” diye sorarak İstanbul Caddesi ve Millet Bahçesi seçeneklerini sundu.

Düzceliler’in düşüncesine verdiği önemle bilinen Özlü’nün anketine 1.374 kişi katılırken, ankete katılanların tercihi yüzde 67.5’i Milet Bahçesi, yüzde 32.5 ile İstanbul Caddesi oldu.  Bazı Düzceliler ise her iki projeyi de merakla beklediklerini yorumlarda Başkan Özlü’ye iletti.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (18)
Servet 4 ay önce
3 sene sene olacak hala Bi park yapamadınız. 3 ay oldu Bi caddeyi bitiremediniz. Görevinde başarısız sıralamasında barat albayrak 1 siz 2 sıradasınız. Az daha çalışırsanız birinci olursunuz.
İSTEMİ HAN 4 ay önce
nedense aklıma KOYUNLARIN EFENDİSİ FİLMİ GELDİ...
HLIK 4 ay önce
KÖPEKLERİ ÇÖZ ÖNCE..ÇETE OLMUŞLAR HER MAHALLENİN SÜRÜSÜ VAR..ESKİDEN NE GÜZELDİ..ÇIK DOLAŞ YÜRÜYÜŞ YAP..ŞİMDİ SAYENIZDE HERŞEY KÖTÜ...
KÖPEKLERİ TOPLAYIN 4 ay önce
KÖPEK DOLU ORTALIK..KÖPEKLERE ÇARE BULAMADIN..ÇOK SEVİYOSAN AL EVİNDE BESLE..SENİN VURDUMDUYMAZLIĞIN YÜZÜNDEN ÇOCUKLARIMIZ İYİCE KORKUYOR KÖPEKLERDEN..
KÖPEKLERE ÇARE BULAMAYAN 4 ay önce
ESKİDEN KERVANDAN HASTANEYE KADAR GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE YÜRÜYORDUN.ŞİMDİ MARKETE GİDEMİYORSUN.ÇOCUKLAR TEK BAŞLARINA BAKKALA GİDEMİYOR..KÖPEKLER NE OLACAK BAŞKAN..KÖPEKLİ KENT OLARAK NAM SALDI TÜRKİYEYE..YEŞİL DÜZCE YEŞİLLİKDEN ÇIKTI..KÖPEKLERE ÇARE BULAMADIN..
Düzceli 4 ay önce
Başimız dan ne zaman gideceksin onu merak ediyoruz
Ahmet ÇELİK 4 ay önce
Eeee 300 gün bitti nerede bahçe?
Vatandaş 4 ay önce
Düzce istanbul caddesinden ibaret değil duzcenin yarısının oturduğu Bahçeşehire ne yaptı yollar bile soğan tarlasına döndü.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın