banner851

banner614

PROJENİN İLK ETABINDA 4 ESNAF KOLUNA ULAŞILIYOR

banner619

Düzce Belediyesi, tam kapanma sürecinde iş yerleri kapalı olduğu için ekonomik açıdan zor günler geçiren küçük esnafa destek adımı geldi. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, ilk etapta berberler, kuaförler, terziler ile okul servisçilerine gıda paketi desteği yapacaklarını açıkladı.

banner846
Düzce 05.05.2021, 13:50 06.05.2021, 15:25
1545
banner844

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, 17 Mayıs tarihine kadar işyerlerini açamayacak olan küçük esnafa destek olmak için çalışma başlattı. Buna göre küçük esnafa da olan olumsuz etkisini azaltmak, katkıda bulunmak amacıyla gıda paketi yardımı yapılacak.

Çalışmanın ilk etabına berber, kuaför, okul servisi şoförleri ile terzilerle başlandı.  Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından tek tek aranan esnafların adreslerine erzak paketleri teslim ediliyor.

ÖZLÜ: KÜÇÜK DE OLSA KATKIMIZ OLSUN İSTEDİK

Düzce Belediyesi olarak daha önce kahvehane ve internet kafe sahiplerine destek olduklarını söyleyen Başkan Özlü, “Şimdi de diğer küçük esnaflarımızın bu zor gününde yanlarında olmak istiyoruz. Pandemi süreci ve kapanmaların esnafımıza olumsuz yansımaları olduğunu biliyoruz. Biz de belediye olarak onların destekçisi ve yanlarında olduğumuzu göstermek, küçük de olsa bir katkımız olsun diye Sosyal İşler Müdürlüğümüz eliyle gıda paketleri hazırladık” ifadelerini kullandı.

Özlü, “Destek olduğumuz esnaf kategorisini genişleterek tüm alanlarda iş yapan esnafımızın yanında olmak istiyoruz. Vakaların azalması ile birlikte sağlıklı günlere inşallah yeniden kavuşacağız. Bu zor günlerde birlik, beraberlik ve dayanışma içinde olmak bizleri güçlendirir” sözleriyle toplumun her kesiminin yanında olmaya devam edeceklerini açıkladı.

Yorumlar (13)
Üyelik Kazanan 3 ay önce
Tamamen reklam peşideler bir elin verdiğini öbür el görmeyecek deni amma kime söylüyorsun boşna nafile söyleniyor demekki.
birol 3 ay önce
iyilik Allah rızası için olur reklam için deil
DÜZCELİ 3 ay önce
Kuaför tanıyorum altında 350 bin TL lik Passat var o adama koli verip neyi amaçlıyorsunuz, tabela ve su faturalarını iptal edin daha mantıklı bir duruş olur.O kolileride gariplere verin mümkünse resim felan çekmeden
Pazarcı 3 ay önce
Bu kolilerle beraberinde fitre ve zekat bırakmayı unutmayın küçük esnafa sayın bakanım saygılar
Akif 3 ay önce
Reklamını yapmayın yazık günah.eski refahlı Hüdaver bey yakışıyormu sana?sen yapma bari
Salh 3 ay önce
Gene diyorum kafayı yemiş bunlar geçin geçin dalgagecin küçük esnafbile bu durumdayken 150....200 kolileri dağıtır hayrına
Şampiyon 3 ay önce
Berberler bu salgın dönemin de en az seviyede gelir kaybı yaşayan sektördür
Vatandaş 3 ay önce
Komik olmayın,bir gıda kolisi 100-150 TL. Esnaf bununla rahatlayacaksa zaten sıkıntı yok demektir.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın