banner851

banner955

PROTOKOL İMZALANDI, ULAŞIM A.Ş. ARTIK BOĞAZİÇİ'NDE

Düzce Belediyesi ile Boğaziçi Belediyesi arasında, ulaşım protokolü imzalandı. Yapılan protokolle Boğaziçi Beldesi ile Düzce Merkez arasında seyahat edecek yolcular için 8 otobüs hizmet vermeye başlayacak.

Düzce 05.10.2021, 17:40 06.10.2021, 17:57
3074
PROTOKOL İMZALANDI, ULAŞIM A.Ş. ARTIK BOĞAZİÇİ'NDE

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün 15 aylık çalışmanın sonunda Ulaşım Master Planı çerçevesinde hizmete giren yeni otobüsler artık Boğaziçi Beldesinde de hizmet verecek. Boğaziçi ile Düzce arasındaki ulaşım, imzalanan protokolle Ulaşım A.Ş. tarafından sağlanacak.

ULAŞIM AĞI GENİŞLİYOR

Toplu taşıma araçlarının tümünü yenileyerek araç sayısını iki katına çıkaran Düzce Belediyesi yeni sistem ile birlikte işletme maliyetini yarı yarıya azaltarak hizmet kalitesini de artırmıştı. Son olarak 8 otobüs için Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ile Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan arasında protokol imzalanarak ulaşım ağı genişletildi.

İHALEYİ ULAŞIM A.Ş. ALDI

Bu kapsamda, il merkezi genelindeki hızlı ve etkin çalışmalarıyla kısa sürede takdirleri üzerine toplayan Düzce Belediyesi iştiraki Ulaşım A.Ş., Boğaziçi Belediyesinin yolcu taşımacılığının yeniden düzenlenmesi ve vatandaşlarına hızlı ve sağlıklı hizmet götürülmesi adına açmış olduğu ihaleyi aldı. İhalenin ardından alınan 8 yeni mikrobüs de hizmete girdi.

“SİSTEM SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE ÇALIŞIYOR”

Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Cengiz Tuncer ve hat sahipleriyle protokol imza töreninde bir araya gelen Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü , “Göreve gelir gelmez ilk icraatlerimizden biri toplu ulaşım sistemini yenilemek olmuştu. Sistemin sorunsuz bir şekilde çalışmasının ardından ulaşım ağımızı genişletmeye başladık. Bugün Düzce Belediyesi ile Boğaziçi Belediyesi arasında ulaşım hizmetlerinin yerine getirilmesi noktasında protokol imzalıyoruz. Bu çalışma Ulaşım A.Ş.’nin başarılı çalışmalarından biridir. Boğaziçi Beldemizin ulaşım sorununa köklü çözüm üretmiş olduk. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Hepimiz için hayırlı olsun” dedi.

Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan ise başta Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü olmak üzere, Başkan Yardımcısı Dr. Cengiz Tuncer ve çalışmada pay sahibi olanlara teşekkürlerini iletti.

Program, yapılan imza töreninin ardından yeni alınan araçlar için kurban kesiminin ardından sona erdi.

Yorumlar (9)
Yusuf çabuk 1 yıl önce
Kaliteli hizmet güzel araçlar için teşekkür ederim
İbocu 1 yıl önce
Yapılan ihale neleri kapsıyordu yesilbigaz kooperatifinden neler istendi kendileri nasıl araç verdi ihaleyi alan kim nereli bunları da yazinda bizleri aydınlatın
ULAŞIM 1 yıl önce
bol uğur böceği var ama hala bir çok natta sorun çözülemedi. 14, 16 numaralı hatlarda uğur böcekleri tıkış fıkış
ihale yok mu? 1 yıl önce
İhalesiz mi oldu bu iş?
Aa 1 yıl önce
Tebrikler. Bir “root” da şöyle olmalı: Boğaziçi, Kabalak, Yayla, Güldere, Kemerkasım, Beçi. Tam saatlerde bir yönde, buçuklarda diğer yönde devam eden hat devreye alınmalı. Bölge gelişim açısından önem arz ediyor. Turizm açısından da değerli bir hat olacaktır. Güzergahta Su Kemerleri mevcut.
Boğaziçili 1 yıl önce
Başkan bu vasıtalar toki ye neden girmez ring yapmaz orada oturan insan değilmi
Vatandaş 1 yıl önce
Güzel hizmet herkese teşekkür
can 1 yıl önce
SAYIN BASKAN DÜZCE AKCAKOCA NEDEN ESKI KÜLÜSDÜR KILIMASIZ DÖKÜLEN MÜNÜBÜSLERLE YOLCULUK CEVAP VERIRSEN DÜZCELI SEVINIR ALMANYADAKI ULASIM SISDEMI DÜZCEYE 50 SENE SONRA GELIR ELETIRIKLI OTÖBÜSLER DURAKLARDA MODERN HER YERE GIDIYOLAR IL ILCE KÖY
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız