banner851

banner614

PROTOTİPİ EKİM AYINDA HAZIR!

banner619

TOBB Düzce İl Kadın Girişimciler Kurulu, Düzce Kültür Evi projesini hayata geçirmek için çalışmalarını hızlandırdı. Proje çalışma grubu Kültür Evi’nin prototipi için ilk toplantısını yaptı.

banner846
Düzce 12.09.2019, 14:00
1182
PROTOTİPİ EKİM AYINDA HAZIR!
banner844

Düzce’nin zengin kültür mozaiğinin sergilenmesi amaçlanan Düzce Kültür Evi projesinin hayata geçmesinin ilk adımı olarak belirlenen “prototip ev” çalışma grubu TOBB Düzce İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Aslıhan Akbal Tüysüz başkanlığında Düzce TSO’da bir araya geldi.

Toplantıya; TOBB Düzce İl Kadın Girişimciler Kurulu Üyeler, Düzce TSO Genel Sekreteri Ayten Nursel Kocadağ, İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Kemal Akçay, İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Yunus Karaman, Düzce Üniversitesi Kaynaşlı MYO Öğretim Üyeleri Dr. Yusuf Parlak ve İrfan Akgül, Düzce Gürcü Kültür Derneği Başkanı Aydın Kubilay, Abhaz Kültür Derneği Başkanı İlhan Kıymet, Romanlar Dernek Başkanı İhsan Gün ve derneklerin yöneticileri katılım sağladı.Prototip evin yapımında görev alacak olan ekibin ev ve içerik hakkında verdikleri bilgiler sonrasında katılımcılar, evin içerisinde ve mimarisinde olmasını bekledikleri konuları yapım ekibine aktardı. Toplantının sonunda yapılacak olan prototip evin ekim ayı içerisinde Antalya’da gerçekleştirecek olan Yörex Fuarı’nda sergilenmesine karar verildi.  

Prototipleme nedir?

Prototipleme, teknik anlamda imalatı yapılacak ürünün imal edilmeden önce elle tutulur en ilkel şeklinin oluşturulması olarak tanımlanıyor.

Haber: C. ÜSTÜNER

Yorumlar (1)
??? 2 yıl önce
İl kadın kurulu diyor kadından çok erkek var :D