banner851

banner614

PTT ÖNÜNDE UZUN KUYRUK

banner619

Düzce’de PTT Küçüksu Şubesi önünde maaş almak isteyen vatandaşlar uzun kuyruk oluşturdu. Emekliler, maaş gününde aşırı yoğunluk olacağının bilinmesine karşılık sadece bir şubede hizmet verilmesine tepki gösterdi.

banner846
Düzce 05.10.2019, 11:37 06.10.2019, 11:30
4012
banner844

Emekli vatandaşlar ve işsizlik maaşı almak isteyenler bu sabah PTT Küçüksu Şubesi önünde uzun bir kuyruk oluşturdu. Maaş günü olması nedeniyle sabahın erken saatlerinde PTT önüne gelen ancak bekleyişi uzun sürünce bu duruma tepki gösteren vatandaşlar, çareyi Öncü Haber Merkezi’ni aramakta buldu.


İhbar üzerine bölgeye giden haber ekibimizi karşılarında gören emekliler, ‘Yaşlı insanlar bu kadar bekletilir mi? PTT saat 10:00’da açılıyor, zaten öğleden sonra da kapatıyorlar. Maaş almak için eziyeti yaşatıyorlar. Tek bir şubeden maaş veriliyor. Maaş almak için gelen de var, havale ya da diğer işlemler için gelen de var. Hal böyle olunca kuyruk da bekleyiş de bu kadar uzuyor.’ dedi.
Maaş ödeme günü olmasına bağlı olarak yoğunluk olacağının bilinmesine karşılık bununla ilgili tedbir alınmamasına eleştiren vatandaşlardan erken saatlerde gelenler mesai başlamasıyla birlikte maaşlarını aldı. Ancak mesai başladıktan sonra uzun kuyruk daha da arttı.

Yorumlar (22)
düzceli 2 yıl önce
düzceye cok bile kapatılsın bence
sanayici 2 yıl önce
UÇUYOR TÜRKİYE BE 20 YÜZ YILA GİRDİK HALAMI KUYRUK ÇİLESİ BU KADAR İŞ BİLMEZ YÖNETİÇİLERMİ OLUR MİLLETİ KERİZ YERİNE KOYMAK DİYE BUNA DENİR
düzceli 2 yıl önce
müdür açıklama yapmayacak mı? yetkili yok mu orada? nedir bu rezillik. PTT elemanlarının bir an önce eğitime tabi tutulması gerekiyor. Orada herkes adamına göre iş yapıyor. A101 bile PTTden daha iyi çalışıyor. kaç yıllık kurumun geldiği noktaya bak.
komoda ejderi 2 yıl önce
bekler bizim insanımız, siz canınızı sıkmayın. final iyi, cebe girdi mi bütün sıkıntılar unutulur .. hadi bakalım..
fth 2 yıl önce
emekli maaş kuyruğu değil işsizlik maaşı kuyruğu. üljenin durumu çok iyiye gidiyor ekonomi patlaması olcak bu gidişle paraları koyacak yer bulamıcaz
Redkit 2 yıl önce
Gişede çekiliyor sadece işsizlik maaşı ve buna devlet bu şekilde karar eriyor azıcık okuyun öyle yorum yapın bilgisiz cahilce yorumlardan vazgeçin artık
vatandaş 2 yıl önce
Pardonda maaş kuyrukları hani bitmişti demekki neymiş kuyruk bitmezmiş akplilere bu resmi bol bol göstermeli geçmişin chpsi öyle demekle olmuyor. 2019 yılında her iş internetten yapılıyor. Her yer bankamatik ama gidip pttden alıyorsunuz birde içerden almaya çalışıyorsunuz. 2 gün bekleyin pazartesi alın nolur ki tüm şubeler açık o zaman.
Ferdi 2 yıl önce
Ben 10 yıldır Ptt calışanıyım biz şube insanlar akşam 3 de sıraya giriyorlar oda paranı alırsa tabıkı de
crzy81 'e 2 yıl önce
Hocam yılın yorumu olmuş tebrikler..Adam derdini anlatamıyor ptt de memur olmuş....Vah ülkemin haline...
Crzy81 2 yıl önce
Dayı sen burdaki gibi devrik cümleler kurarsan, kuyruk düzce çıkışına kadar uzar...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın