banner851

banner955

Q3 LOUNGE BİSTRO KAFE HİZMETE AÇILDI

Q3 LOUNGE Bistro Kafe, görkemli açılış töreni ile Bahçeşehir Bağlantı Yolu Üzerinde Düzceliler’in hizmetine açıldı. Açılış töreni, Düzce iş dünyası ve bürokrasisini bir araya getirdi.

Düzce 20.05.2022, 16:08 20.05.2022, 16:23
5449
Q3 LOUNGE BİSTRO KAFE HİZMETE AÇILDI

İç dizaynı ve modern görüntüsü ile Düzceli vatandaşlara hizmet verecek olan Q3 LOUNGE Bistro Kafe bugün düzenlenen açılış töreni ile hizmete girdi.

Koçyazı Mahallesi Zahid Kevseri Bulvarı üzerinde bulunan Q3 LOUNGE Bistro Kafe’nin açılış törenine Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, Belediye Başkan Vekili Hüdaver Gsöterişli, Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Tuncer, Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, Türkseven Şirketler Grubu Onursal Başkanı Ömer Faruk Türkseven ve Düzce İş dünyasından çok sayıda iş insanı katıldı.

Okunan duanın ardından, Q3 LOUNGE Bistro Kafe’nin açılış kurdelesini Belediye Başkanı Faruk Özlü ile birlikte Tükseven Şirketler Grubu Onursal Başkanı Ömer Faruk Türkseven kesti.

Açılış töreninde konuşma yapan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Q3 LOUNGE Bistro Kafe’nin işletmecilerine ve Düzce halkına hayırlı olması temennisinde bulundu.

Açılış töreninin ardından Q3 LOUNGE Bistro Kafe’nin ortağı olan iş insanı Mutlu Kaya, Belediye Başkanı Faruk Özlü ve beraberindekileri Bistro Kafeyi gezdirdi.

Açılış töreni, yapılan ikramların ardından sona erdi.

banner844
Yorumlar (9)
Murat 7 ay önce
Ne güzel mekan güzel ilgileniyor lar bide kapida bekçisi var güzel ilgi leniyor arabaya kadar kafeye kadar eşlik ediyor saygilarim la hayırlı olsun düzceme
Kemal 7 ay önce
Sevgili kaynaşlı belediye başkanına soyleselerdi keşke bu cafe ye kizlarda gelebilecek belki şort falan giyecekler gençler kendisi için sıkıntı olur mu acaba acilisinida yaptı simdi
Vatandaş 7 ay önce
Ooo, yine yiyici tayfadan biri vurmuş voleyi
Mehmet 7 ay önce
Cafe değil Kahvehane bir yanda Nargile dumanına gömülü diğer tarafta okey taş sesleri bir yandan bağırma kim kime belli değil.Kötü bir mekan.Aile ile kesinlikle gidilmez
jemal muh 1 ay önce
dumansız alan gayet güzel ayrılmış bence
Nokta. 7 ay önce
Hani bir ara bu hükümet yabancı isimlerle ilgili sözde icraat geliştiriyordu? Türkçe olacaktı?
TABELACI 7 ay önce
SAYIN CUMHURBAŞKAIMIZIN EMRİ VAR YABANCI İSİM KULLANILMASIN TABELALARDA BU TURŞU BUNE LAHANA
Abuziddin 7 ay önce
Türkçe isim mi yoktu
bA(Ş)kAN 7 ay önce
Hayırlı OLsun.
Case Cake ve Q3 Lounge Düzce yabancıı tabela mezarlığı oldu.
DAHA GÜZEL İSİMLER BULUNAMAZ MIYDI.
sN bAKANIM.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız