banner851

banner614

RAMAZAN’I ALET EDİP ESNAFI KANDIRMAYA KALKTI

Düzce’de cin olmadan adam çarpmaya kalkanların mumu yine yatsıya kadar yandı! Mübarek Ramazan ayını kirli emellerine alet etmek isteyenlerin foyasını ortaya çıkaran bir kez daha Öncü Medya oldu. Düzce’de yayın yapan Radyo 81 adlı yayın kuruluşunun, Ramazan Ayı’nı fırsat bilerek “Reklamlarınız tek radyo fiyatına 3 radyoda ortak yayınlanacak” diyerek sözleşme yaptığı Düzceli esnafları kandırdığı ortaya çıktı.

banner619
Düzce 15.04.2021, 14:01 16.04.2021, 16:42
10447

Düzce bunu da gördü! Sırf para kazanma uğruna Ramazan ayının maneviyatını kullanmaya kalkan bir radyo kuruluşunun esnafı kandırma oyununu Öncü Haber bozdu.

ÇİRKİN OLAYLAR ZİNCİRİ

Bu çirkin düzenin başrolünde olan Radyo 81’in “Ramazan Ayı boyunca Düzce’nin 3 radyosunda her gün her saat yayınlanacak sesli imsakiye çalışmamız 3 radyo için kampanyalı fiyatıyla sadece 1500 TL” tanıtımı ile Ramazan’dan günler önce Düzceli esnafları aradığı ve bir kısmıyla anlaşma sağladığı öğrenildi. Sözleşme yapan esnaflara reklamlarının Radyo 81, Radyo Öğüt ve Radyo Özgür’de ortak yayınlanacağı bildirildi. Ancak Ramazan’ın ilk günlerinde sadece reklam organizasyonunu yapan Radyo 81’de yayınlanan reklamlar adı geçen diğer radyolarda yayınlanmadı.

ÖNCÜ MEDYA ARAŞTIRDI, KİRLİ OYUNU BOZDU

Üstüne üstlük bu çirkin kandırmacadan habersiz olan Öncü Radyo’yu da arayan Radyo 81 yetkilileri ‘Düzce’de radyolar arası sağlanan bu birliğe siz de katılın’ teklifinde bulundu. Öncü Medya, birlik-beraberlik anlayışı çerçevesinde bu teklifi geri çevirmeyerek prensipte kabul etti. Ancak yaptığı kısa bir araştırma ve kendisine ulaşan ihbarlar sonucunda Radyo 81 adlı kuruluşun sadece kendi çıkarları için hem esnafı hem de diğer radyoları kandırdığını gözler önüne serdi.

HER ŞEY BİR DÜZMECE ÇIKTI

Radyo 81 adlı yayın kuruluşunun sahibi Yavuz Bekir Gül’ün esnafa, “Bizle birlikte onlarda da yayınlanacak” dediği Radyo Öğüt ve Radyo Özgür’ün anlaşma için el sıkışmadığı ve söz konusu “sesli imsakiyeyi” yayınlamadığı öğrenildi. Reklam anlaşması sağlayan esnafın bu durumu sorgulaması üzerine köşeye sıkışan Radyo 81 sahibi Yavuz Bekir Gül’ün Radyo Öncü ve Radyo Kent’i kirli girdabına çekme hamlesi ise başarısız oldu.

ÖNCÜ MEDYA’DAN AÇIKLAMA

Öncü Medya olarak, projenin gerçeğin dışında geliştiğini anlamamız üzerine projeden ayrıldığımızı ve Düzceli esnafı mağdur edebilecek herhangi bir çalışmanın içinde bulunmamızın söz konusu olmayacağını kamuoyuna saygı ile duyururuz.

banner844
Yorumlar (7)
radyocu 6 ay önce
öncü devam etsin daha neleri çıkacak
Düzceli 6 ay önce
Yapılan Düzceliyi kandırmaktır radyo 81 kınıyorum boykot etmek lazım
KURT ADAM 6 ay önce
Ah canım egoistler vah canım egoistlet düzceyi sizindi abi kardeş çok bilmişler yavuz ve ismail döküldümü tüm kirli çamaşırlarınız inanın hiç üzülmedim bu haberi gördüğüme sevdim aksine böyle haberler sayesinde insanların ahlaksız ve çirkin ticaretleri olduğu ortaya koyulsun.yazık ya o radyoda cok önceden bende çalışmıştım bu 2 pis zihniyetin egolarına dayanamayıp bırakmıştım.beteren olun diyecem mübarek ramazann neyse umarım haklı cıkacak yalanlar bulmazlar
Hopaaaa 6 ay önce
vay yavuz bekir gül vay sonunda senin ipini pazara dökmüşler helal olsun öncü habere bu adamın gerçek yüzünü cıkartmışsınız.EGON VE PARANA NE OLDU YAVUZ GÜL SUSTURSANA ÖNCÜYÜDE TEHDİTLER ETSENE
BİLİR KİŞİ 6 ay önce
İnanın hiç şaşırmadım , bu adamı tanıyorum iş yaptık birkere paraya tapan birisi para kazanmak için ruhunu kaybetmiş bir adam ayrıca çok konuşuyor ve boş konuşuyor.eski personellerinide haklarını ödemeden çıkartmış diye duymuştum.rezil oldular düzceye hangi esnaf güvenirki artık bunlara yazık valla yazık güzel düzceme yakışmıyor bunlar
Bu işe yıllarını vermiş b 6 ay önce
Kanıtlayın ozaman. Yavuz Gül' ün sahte bir projenin baş rolü olacağına inanmıyorum. Atsanıza bir esnafla yapılan haberi doğrulayıcı bir sözleşmeyi.
Ramazan 6 ay önce
Radyo 81 in esnaflara yapmış olduğu sadece bu değil esnaf ile ciddi anlamda röportaj yapıldığında birçok pis ve illegal işler içerisinde oldukları bilinmekte.