banner851

banner614

REKTÖR ÇAKAR PANDEMİ ÇADIRINI ZİYARET ETTİ

banner619

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Araştırma ve Uygulama Hastanesinin önünde kurulan Pandemi çadırını ziyaret ederek, burada bulunan sağlık personeline moral desteği verdi.

banner846
Düzce 03.05.2020, 10:30
1450
REKTÖR ÇAKAR PANDEMİ ÇADIRINI ZİYARET ETTİ
banner844

Tüm dünyayı etkisi altına alan, Türkiye’de de vaka ve ölü sayısının her geçen gün arttığı Yeni Tip Koronavirüs (Covid – 19) salgını ile ilgili Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinin önüne “Pandemi” Çadırı kurulmuştu. İlk test ve tanıların yapıldığı “Pandemi” çadırında görev yapan sağlık personelleri salgına karşı fedakârca mücadele veriyor.

Düzce Üniversitesi Rektörü Nigar Demircan Çakar’da, Tıp Fakültesi Dekanı ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İdris Şahin, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Akif Öncü, Düzce Üniversitesi Genel Sekreteri Hasan Sadi Ateş ve Tıp Fakültesi Başhekimi Prof. Dr. Ömer Abidin Balbay ile birlikte Pademi çadırını ziyaret etti.

Ziyarette sağlık çalışanlarına moral veren Prof. Dr. Çakar, “Siz salgının kahramanlarısınız. Sizlerle gurur duyuyoruz” dedi.

Yorumlar (7)
çalişan 1 yıl önce
Merhabalar, Sayın Yöneteciler...
Tavan dediniz kendinize 10-20 bin tl arası götürdünüz. bizler hasta bakıcı temizlik personelleri olarak kocaman bir 0 aldık. Neyseki diğer persole de hemşire vb. 100-500 tl arası bişeyler vermişsiniz, hakkınız nasıl ödenir bilmem.
Düzceli 1 yıl önce
İşte Düzce’nin en kıymetli ekibi. Düzce Size emanet. Pandemi sürecindeki fedakarlıklarınızı kimse unutmayacak.
Asistan Pandemi 1 yıl önce
Pandemi sürecinde her türlü fedakarlığı göstererek asistanlar olarak çalışıyoruz. Sayın rektörüm devlet hastanesinin miktar olarak verdiği performans ücretinin %20 si ancak bize veriliyor. Maliye Bakanlığı tarafından sabit verilmiyor mu, veriliyorsa bizim hakkımızı kim yiyor
Doktor 1 yıl önce
İdris hoca fakültenin başında olduğu sürece, pandeminin altından kalkılır. Yönetim ve çalışanlarla iletişim konusunda muhteşem
Düzceli 1 yıl önce
Sn rektörüm Düzce belediyesindeki şu an bşk yrd yapan doktora fakülte hastanesinin ihtiyacı yokmu içinde bulunduğumuz zor günlerde yeminine sadık olmayanı belediyeden ayrıldığı zaman gelmek isterse göreve başlatırmısınız.(Bugün yâr olmayanı)
Melih 1 yıl önce
Sosyal mesafe yok fotoğraflarda nasıl bir fotoğrafçı var uyarılara dikkat edip uyarmayan mesafe diye haber yapın fotoğrafçı çekerken mesafeye dikkat edelim diye uyarmasın çekerken
İlyas 1 yıl önce
Hani sosyal mesafe
19°
kapalı