banner851

banner614

RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU

banner619

Düzce'deki Darıyeri Yörükler Yaylası'nda bir araya gelen off-road tutkunları, çamur parkurda araçsız yarıştı. Çocukların da katıldığı yarış, renkli görüntülere sahne oldu.

banner846
Düzce 16.09.2019, 09:40 16.09.2019, 12:35
1746
banner844

Düzce Safari Off-Road Kulübünün (DÜSOF) ev sahipliğinde Kaynaşlı ilçesindeki yaylada buluşan off-road pilotları, kampın ardından araçlarını sokmadan ormanlık alandaki zorlu çamur parkurunda mücadele etti.

Start verilmesinin ardından çamura giren off-road tutkunları, zamana karşı ve birbirleriyle yarıştı. Çocukların da katıldığı yarış, renkli görüntülere sahne oldu.

Yarış sonrasında AA muhabirine açıklama yapan Didem Belder, yaklaşık 30 ilden Düzce'ye geldiklerini ve inanılmaz bir hafta sonu geçirdiklerini söyledi. 

Belder, yaylayı çok beğendiklerini dile getirerek, "İki gündür burada ailelerimizle kamp yapıyoruz. Off-road etkinliği kapsamında bir araya geldik. Hepimiz off-roadçıyız. Doğayı ve çamurlanmayı seviyoruz. Parkura araçlarımızla değil, kendimiz girdik. Çamurlanmaktan geri durmadık." ifadelerini kullandı.

"Çocuklarımız da bizimle yarışa katıldı"

Araç sürücüleri ve co-pilotların el ele tutuşarak çamura girdiğini belirten Belder, şöyle devam etti:

"Çok eğlenceliydi. Eğlence hala devam ediyor. Buraya herkes ailesiyle geliyor, bu yaylada kocaman bir aile oluyoruz. Bugün çocuklarımız da bizimle yarışa katıldı. Onlar da çok eğlendi." 

Seçil Kurço da farklı bir etkinlik yaptıklarını anlatarak, "Çamura bulanmayı çok seviyoruz. Buraya geldik, araçlarımızla değil eşyalarımızla yarıştık. Güzelce çamurlandık, eğlencemizi yaptık. Enerjimizi de attık." diye konuştu. (AA)

Yorumlar (6)
Sozubuyuk 2 yıl önce
Boylesi daha guzel olmus gidemedik ama gorunen oki eglenceli olmus
erol duman 2 yıl önce
mehmet başkan tebrikler böyle bir organizasyon için ve düzcenin tanıtımında katkı sağladığınız için.
sozbey 2 yıl önce
il dışında gelen bir sürü ekip oldu yazık değilmiydi onlara yapılan masraflara, ilimizin böyle aktiviteler ile adı duyulacağına bu şekilde kötü iz bırakması bize yakışmadı, zaten turizim alanında yeni yaralar almış sarmaya çalışırken birde büyüklerin bu şekilde engeller koyması bize zarar olarak yansımaktadır.
Düzceli Vatandaş 2 yıl önce
Saçmalık olmuş
Tanitim - Etkinlik 2 yıl önce
Ilimizin tanitiminda buyuk rol oynayan Ofroad etkinligine devletin sessiz kalmasi hatta karsi cikmasi inanilir gibi degil. Herseye ragmen boylesine guzel etkinlik yapmislar DüSoF'a cidde helal olsun. Tebrikler...
Aa 2 yıl önce
Bu etkinlik de birilerine kapak olur. Akçakoca'da modifiye araçlar (ki trafkte yakalansalar ceza kesilir) festival yapabilirken offroada engel neydiki?