banner614

RESTORANTA YEMEK ALMAYA GİTTİ CEZAYI YEDİ

banner619

Düzce’de sokağa çıkma kısıtlamasında bir vatandaş evine yakın olan bir restorana giderek köfte ekmek almak istedi. Restoran sahibi ise kısıtlamayı unutarak müşterisine yemek verince devriye gezen polisler hem yemek alana hem yemeği verene ceza yazdı.

Düzce 29.11.2020, 22:54
6062
RESTORANTA YEMEK ALMAYA GİTTİ CEZAYI YEDİ
banner785

Ülke genelinde devam eden sokağa çıkma kısıtlamasında Düzce’de İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri de sokakta denetlemelerde bulunuyor. Kısıtlama kapsamında sadece online ve telefon ile sipariş alabilecek olan restoranlar açık oluyor.


Düzce’de acıkan iki kişi evlerinin yakınındaki lokantayı telefonla aramak yerine gidip yemeği kendileri almak istedi. Köfte ekmek almak istediklerini belirttikleri restoranda, firma sahipleri de yemeği verebileceklerini söyledi.

Bu esnada denetlemelerde bulunan polis amiri durumu fark ederek işletme içerisindekilerin çalışma belgelerine baktı. 2 kişinin kısıtlamada sokakta oldukları tespit edilince, 2 kişiye sokağa çıkma kısıtlamasından, işletmeye de gel al servis hizmeti vermesinden dolayı 3 bin 150 şer lira para cezası kesildi. (İHA)

Yorumlar (5)
Vay be 2 ay önce
Restoran sahibi kısıtlamayı unutunca mı :) cezayı yemiş unutmaz artık.
Osman 2 ay önce
Sersemler. Bu ceza akıllarını başlarına getirir. Hadi o ikisi sersem de esnafa ne demeli? Kendi ayağına sıkmış resmen. Ah akılsız adam.
VATANDAŞ 2 ay önce
yazık günahtır. adam karnını doyurmaya çalışmış. temel ihtiyaçtır. zevkine gezene yazın cezaları.
salih 2 ay önce
3150 liraya bukadar reklam yapamazdı yeni açılan biyeri tüm düzce tanıdı.genç girişimci işi biliyo galiba
Oktay 2 ay önce
Köfte ekmek 1.5 buçuk porsiyonsa ceza 2 misli olmalıdır tebrikler düzce polisine
kar yağışlı