banner851

banner955

RETROBÜS İLE ZAMANDA YOLCULUK

Dünya Düzce Günleri, muhteşem etkinliklerle devam ediyor. Etkinliklerin ikinci gününde 70'ler 80'ler 90'lar konsepti ile sahne alan ve nostalji rüzgarı estiren Retrobüs grubu, muhteşem şarkılarıyla alanı hınca hınç dolduran Düzcelileri mest etti.

Düzce 03.08.2022, 10:36 03.08.2022, 14:54
2573
banner986

Düzce Belediyesi tarafından bu yıl ilki gerçekleştirilen Dünya Düzce Günleri etkinliklerinin ikinci gününde de Düzceliler muhteşem bir gece geçirdiler.

Düzceliler 70'ler 80'ler 90'lar konsepti ile şarkılarını seslendiren Retrobüs grubu ile yakın geçmişe bir yolculuk yaptı.

Düzce temalı şiir yarışması ve 80’ler 90’lar temalı kostüm yarışmalarıyla keyifli dakikalar geçirilmesinin ardından sahneye çıkan DJ Uğur, verdiği konser ile alanı dolduran vatandaşlara büyük bir coşku yaşattı.

DJ Uğur’un konserinin sona ermesiyle birlikte Düzcelilerin alkışları arasında sahne alan Retrobüs grubu ise 70-80 ve 90’lı yıllara ait birbirinden değerli parçaları seslendirdi.

Meydanda toplanan on binlerce Düzceli, parçalarla geçmişe yolculuk yaparken şarkılara da eşlik etmeyi ihmal etmedi. Retrobüs’e şampiyon Düzcespor forması hediye edildi.

Yorumlar (5)
İrfan 1 hafta önce
Bu festivaller ne işe yarar yapılmasa olmuyormu .Boş işler
Ahmet hakan 1 hafta önce
Bu işden enkarlı kim cıkdı ona bakmak lazım bu paralar nerden ödendi en büyük payı lim aldı
Ahmet hakan 1 hafta önce
Bütün dünya izledimi şimdi düzceyi şimdi desene dünya kadar turist gelcek yer kalmayacak büyüksğn başkan
Samet 1 hafta önce
Pardon ama kendi alanlarında belki iyilerdirde, sönük bir festival kadrosu! Ereğli ilçe oradaki sanatçılara bakkk bide buradakilere
cash81 1 hafta önce
düzce de hasta sayısı artıyor bunda başkanında rolü var
25
açık