banner851

banner955

ROYAL BUSINESS OTEL DÜZCE’NİN KONUKSEVERLİĞİNİ YANSITACAK

Düzce’de konaklama sektörüne yeni bir soluk getirecek Royal Business Otel, Uzunmustafa Mahallesi’nde hizmete girdi. Koronavirüs salgını nedeniyle açılışı bir süre ertelenen otele gelen misafirler Düzce’nin konukseverliği ile ağırlanacak.

Düzce 28.09.2020, 18:59 29.09.2020, 10:00
13518
ROYAL BUSINESS OTEL DÜZCE’NİN KONUKSEVERLİĞİNİ YANSITACAK
banner1032

Düzce’de konaklama hizmeti Royal Business Otel ile yepyeni bir konseptle tanışıyor. Uzunmustafa Mahallesi’nde bulunan Royal Business Otel, yenilenen yüzü ve kaliteli hizmeti ile kapılarını bugün itibariyle konuklarına açtı. Koronavirüs salgını nedeniyle açılışı ileri bir tarihe ertelenen otel, hem dış mimarisi hem de modern iç diyaznıyla göz dolduruyor.

Royal Business Otel, tamamı lüks olmak üzere 1 + 1 tek kişilik, 1 + 1 çift kişilik ve süit tipi olmak üzere toplam 35 oda, restoran, toplantı ve seminer salonları ile hizmet verecek.

Otel yönetimi misafirlerine daha donanımlı hizmet vermek için yakın zamanda otele spa, hamam ve sauna kısımlarını da ekleyecek.

Haykut Turizm Yatırımları ve Konaklama İşletmeciliği Şirketi bünyesindeki Royal Business Otel, Uzunmustafa Mahallesi Alparslan Türkeş Caddesi üzerinde misafirlerine Düzce konukseverliğini gösteriyor.

HABER: C. ÜSTÜNER

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI ANDROİD İÇİN: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tebilisim.android.oncuhaber

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI İOS (İPHONE) İÇİN: https://apps.apple.com/tr/app/%C3%B6nc%C3%BC-haber/id1080207561?l=tr

banner844
Yorumlar (2)
Erdinç 2 yıl önce
Hayırlı olsun güzel bir yer Düzcemize yakışır
S Berber 2 yıl önce
Hayırlı olsun memleketimize
13
kapalı