banner851

banner955

SABRİYE ARSLAN TOPRAĞA VERİLDİ

Düzce eski Milletvekili Fevai Arslan’ın annesi Sabriye Arslan, bugün Merkez Büyük Cami’nde kılınan cenaze namazının ardından, Düzce Şehir Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Düzce 18.03.2022, 17:32 18.03.2022, 19:08
4568
banner1032

Düzce’nin tanınmış ailelerinden Arslan sülalesinin acı günü… Bir süredir yaşlılığa bağlı rahatsızlıkları olan aile büyüğü Sabriye Arslan bu sabah tedavi gördüğü Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nde yaşama veda etti.

AK Parti eski Düzce Milletvekili ve Düzce Belediyesi iştiraki BELTAŞ A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Fevai Arslan’ın annesi Sabriye Arslan için bugün Merkez Büyük Camiinde cenaze töreni düzenlendi. Törene Düzce Valisi Cevdet Atay, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Belediye Başkan Vekili Hüdaver Gösterişli, Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, AK Partili siyasiler, Düzce’nin tanınmış iş insanı Ömer Faruk Türkseven,  bürokratlar ve yakınları katıldı.

AK Parti eski Düzce Milletvekili ve Düzce Belediyesi iştiraki BELTAŞ A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Fevai Arslan cami avlusunda taziyeleri kabul etti.

Merhume Sabriye Arslan’ın naaşı bugün ikindi namazını müteakip Merkez Büyük Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından, Düzce Şehir Mezarlığındaki aile kabristanlığında toprağa verildi.

Öncü Medya Ailesi olarak merhumeye Allah’tan rahmet, Fevai Arslan ile ailesi başta olmak üzere tüm eş, dost ve akrabalarına başsağlığı dileriz.

banner844
Yorumlar (4)
Safiye 7 ay önce
Bir daha dünyaya Sabriye teyze gibi bir insan gelmez Allah nur içinde yatirsin
Gumusovali 7 ay önce
Neresi tanınmış aile ne faydası olmuş memlekete hırsızın arsizin teki ancak sigara içer vasıfsız yalama tayfasindan Düzce de insan yokmuş gibi iki dönem vekillik yapan mahlukat insanın sıfatı ve parası olunca böyle oluyor kendinden maharet değil cenaze de bile kimse yok sevilmedigi belli fevai iyinin...
Akif DÜZENLİ 7 ay önce
Allah rahmet eylesin.Asil bir anne idi merhum.
Vatandaş 7 ay önce
Bu bürokratları garibanın cenezesindede görmek isteriz
21
açık