banner851

banner614

SAĞANAK YAĞIŞ, FIRTINA…

Meteoroloji tarafından yayınlanan hava durumu tahminlerine göre yarından itibaren Düzce ve çevresinde 2 gün boyunca sağanak yağışın etkili olması bekleniyor. Pazar günü etkisini azaltacak olan yağışlar, hafta başında geri dönecek.

banner619
Düzce 09.09.2021, 11:28 09.09.2021, 15:57
6392

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan tahminlere göre bugün Marmara Bölgesi’nde etkili olmaya başlayacak olan yağışlar, yarından itibaren Düzce’de de etkili olacak. 2 gün boyunca Düzce ve çevresinde sürecek olan yağışla birlikte, hava sıcaklıkları birkaç derece düşecek.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre, ülkemizin kuzey, iç ve batı kesimlerinin parçalı, yer yer çok bulutlu, Marmara, Ege’nin iç kesimleri, Doğu Karadeniz kıyıları ile Düzce, Bolu, Burdur, Eskişehir, Ordu, Ardahan çevreleri ve Antalya’nın iç kesimlerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan uyarıda, şunlar kaydedildi:

“Batı Karadeniz kıyılarında kuzey ve kuzeydoğu yönlerden kuvvetli ve yer yer kısa süreli fırtına (40-70 km/sa) şeklinde esmesi beklendiğinden ağaç ve direk devrilmesi, çatı uçması ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.”

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (0)