banner851

banner955

SAĞANAK YAĞMUR, SİS, PUS, SOĞUK…

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün son hava tahmin raporuna göre Düzce ve çevresinde bir süredir mevsim normallerinin üzerinde seyreden hava sıcaklıkları 12 derece birden düşecek. Salı gününden itibaren sağanak yağış etkili olacak.

Düzce 08.11.2021, 18:05
4211
SAĞANAK YAĞMUR, SİS, PUS, SOĞUK…

Meteoroloji Genel Müdürlüğü son hava tahmin raporunu yayımladı. Yayınlanan tahminlere göre hafta ortasında Düzce ve çevresini etkileyecek yağışların ardından hissedilir derecede sıcaklık düşüşü yaşanacak.

Bu geceden yarın sabah saatlerine kadar ise Düzce’de sisli ve puslu bir hava etkili olacak. Öte yandan salı ve çarşamba günü de il genelinde sağanak yağış görülecek. Düzce’de salı günü 23 dereceye ulaşan sıcaklıklar çarşambadan itibaren hızla düşerek 11 derecenin altına inecek.Perşembe gecesi termometreler 0 dereceyi gösterecek.

Meteoroloji tarafından yapılan uyarıda, Düzce ve çevresinde etkili olacak sağanak yağış sırasında Düzceli vatandaşların ani su baskını, sel, yağış anında yıldırım düşmesi, heyelan, buzlanma trafikte yaşanacak aksaklıklar nedeniyle dikkatli ve tedbirli olmaları istendi.

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız