banner851

banner955

SAĞLIK BAKAN YARDIMCISI ELDEMİR’İN KAPISINI ÇALDI

MHP Düzce Milletvekili Eczacı Ümit Yılmaz, makamında ziyaret ettiği Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir’den Düzce’deki doktor ve personel sıkıntısının giderilmesi konusunda destek istedi. Yılmaz ayrıca salgın döneminde ücretsiz dağıtılmak üzere eczanelere verilen ancak elde kalan maskeler konusunda çözüm istedi.

Düzce 22.07.2020, 15:44
2883
SAĞLIK BAKAN YARDIMCISI ELDEMİR’İN KAPISINI ÇALDI
banner1032

Düzce’deki sıkıntıları ve hemşehrilerinin taleplerini sık sık meclis kürsüsünde dile getirmesi nedeniyle ‘Düzce’nin ümidi’ olarak anılan Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Ankara’da önemli bir temasta bulundu.

Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir‘i makamında ziyaret eden Milletvekili Yılmaz, görüşmeye ilişkin detayları yaptığı yazılı açıklamayla paylaştı.

Ziyarette Düzce Atatürk Devlet Hastanesi ile Akçakoca Devlet Hastanesi’ndeki doktor ve personel eksiklikleri hakkında Bakan Yardımcısı Eldemir’e bilgiler verdiğini aktaran Milletvekili Yılmaz, bunun yanı sıra eczacıların yaşadığı maske sıkıntısına da değindiğini aktardı.  

Kendisi de bir eczacı olan Milletvekili Yılmaz yaptığı açıklamada pandemi sürecinde halka ücretsiz dağıtılmak üzere eczanelere verilen birçok maskenin eczacıların elinde kaldığını ve konuyla alakalı olarak bakanlığın girişimde bulunmasını talep ettiklerini vurguladı.

Yorumlar (5)
ulkucu 2 yıl önce
yahı yılmaz nerde bı akp lı gorsen el pence duruyorsun..mhl lılere boyle yapmıyorsun.ilhamıyı desteklıyormussun yanı anca oyle bırı yanında durur
bulent 2 yıl önce
Sayin oncu tv devletimizi kotulemek istemem hasa vatanima kurban olurum ama ben pandemiye hasta olarak basvurdum bakamayiz test yapamayiz dediler nirmal doktora ciktim hasta halimle bakmiyorsa devletin personeli art niyet ararim bu iste
Saim okar 2 yıl önce
Sayın Yılmaz fındık sorununu hallettimiki sağlık sorununa el attı
Admin 2 yıl önce
Halka eczaneler parasiz vermiyor bir kere verdi gerisi yok
Abanoz 2 yıl önce
Pandemi süresince fıldır fıldır maske ararken canımız çıktı. Maskesiz korkudan sokağa çıkamadık. Eczanelere TC. numarası ile sorgularken bileçoğu vatandaşa maske yok, gelmedi denildi.
Şimdi "elde kalan maskeler"...
Vatandaş olarak Merak ediyorum. Bu maskeler neyin nesi.....
18
parçalı bulutlu