banner851

banner955

SAĞLIK ÇALIŞANINDAN DUYARLI DAVRANIŞ

Yığılca İlçesi sınırları içinde bulunan Hasanlar Baraj Gölü kenarına atılan çöpler çevre kirliliği oluşturdu. Baraj Gölü kenarında çöp yığınlarını gören Düzce’de görev yapan Ozan Muzaffer isimli Sağlık Çalışanı, çöpleri toplayarak büyük bir duyarlılık örneği sergiledi.

Düzce 31.05.2020, 15:20
2077
SAĞLIK ÇALIŞANINDAN DUYARLI DAVRANIŞ
banner1032

İSKİ ve Devlet Su İşleri’nin yetki alanında bulunan Hasanlar Baraj Gölü’nün kenarına bırakılan çöpler, “Bu kadarına da Pes” dedirtti. Baraj Gölü kenarında piknik yapan vatandaşlar tarafından bırakıldığı tahmin edilen çöpler görüntü kirliliği oluşturmasının yanı sıra, doğaya da büyük zararlar veriyor.

Arkadaşları ile birlikte Hasanlar Baraj Gölüne giden ve Düzce’de görev yapan Mardin Nüfusuna Kayıtlı Ozan Muzaffer isimli Sağlık Çalışanı, baraj gölü kenarına bırakılan çöp yığınlarını görünce şaşkınlığını gizleyemedi. Hemen eline aldığı çöp poşetiyle, çöpleri topladı.

Hasanlar Baraj Gölü kenarına atılan çöpleri cep telefonu ile görüntüleyen doğasever Sağlık Çalışanı Ozan Muzaffer, fotoğrafları Öncü Haber whatssAp İhbar Hattına (0 542 767 18 81) gönderdi. Görüntülerde, Baraj Gölü Kenarına bırakılan çöpleri topladığı görülen Muzaffer’in duyarlılığı büyük takdir topladı.

Muzaffer Ayrıca, Düzce’nin eşsiz bir güzelliğe sahip olduğunu kaydederek, Düzceliler’in bu güzelliklere sahip çıkmasını istedi. 

banner844
Yorumlar (16)
İntegral 2 yıl önce
Adam reklam yapmaya gitmiş...insanlar şu zamanda pandemiyle uğraşıyorlar...bu kadar duyarlı ise ağzında neden maske yok...bana inandırıcı gelmiyor..kimse kusura bakmasın
Mert can 2 yıl önce
Düzce belediyesinin Hasanlar barajına 1 km ötede çöp toplama tesisi kurduğunu bilse herhalde kafayı yerdi bu kardeşimiz! Bence bu arkadaş belediye başkanlığına aday olsun kesinlikle oy veririm!
şokşokşok 2 yıl önce
tapınakçılar şokta
bir_garip_şair 2 yıl önce
ne gelir elimizden insan olmaktan başka .. # edip cansever
Senialanyaşadı 2 yıl önce
Dünyada çok güzel şeyler oluyor dikkatim dağılıyor
aysima 2 yıl önce
Kur'an'da iç ve dış temizliği yönünden arınanların Allah tarafından sevildiği ve böyle bir
temizliğe devam edilmesi gerektiği yazar..örnek davranış olmuş yaşayan ayetler olmak temennisiyle
ZihinselKaos 2 yıl önce
Çevre ile ilgili böyle faliyetlerde bulunanlar baş tacı .. Gelecek nesillere temiz bir çevre ve yaşanılabilir doğa bırakma sorumluluğumuz var..Ellerine kollarına sağlık
TURAN007 2 yıl önce
Düzcelinin yapamadığını el oğlu yapıyor helal olsun kıymet bilmiyoruz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
22
açık