banner851

banner955

SAĞLIK ÇALIŞANLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz ve sağlık yöneticileri, 14 Mart Tıp Bayramı kapsamında Düzce Valisi Cevdet Atay’ı makamında ziyaret etti. Vali Atay da gün içinde Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’ne bir iade-i ziyaret gerçekleştirerek sağlık çalışanları işle bir araya geldi.

Düzce 15.03.2021, 17:30 18.03.2021, 15:56
764

Son bir yılda hayatın her alanını etkileyen yeni tip koronavirüsle mücadelede en ön safta yer alan sağlık ordusunun Düzce’deki yöneticileri 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Düzce Valisi Cevdet Atay’ı ziyaret etti.

Ziyarete, İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Uz. Dr. Ökkeş Kepek, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Volkan Temi, sağlık yönetici ve personeller katıldı. Vali Atay, böylesine önemli bir görevi büyük bir özveri ve fedakârca yerine getiren tüm sağlık çalışanların 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutlayarak çiçek takdim etti.

Öte yandan Atay, Atatürk Devlet Hastanesi’ne bir iade-i ziyaret gerçekleştirerek sağlık çalışanlarıyla bir araya geldi.

“SİZLER BİZİM KAHRAMANLARIMIZSINIZ”

Kahraman sağlık çalışanların “Sizler bizim kahramanlarımızsınız” diyerek seslenen Atay, “Bütün sağlık çalışanlarımıza minnettarız, göstermiş olduğunuz özverili ve gayretli çalışmalarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. 14 Mart Tıp Bayramlarınızı kutluyor, görevinizde başarılar” dedi.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız