banner851

banner955

SAĞLIK DURUMU İYİ…

Düzce’nin gıda sektöründeki başarılı iş insanı Murat Saydam’ın abisi Ersin Saydam, İstanbul’da bypass ameliyatı geçirdi. Saydam’ın genel sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Düzce 25.02.2022, 13:15
4198
SAĞLIK DURUMU İYİ…

Bir süre önce kalp rahatsızlığı nedeniyle hastaneye başvuran Düzceli başarılı iş insanı Murat Saydam’ın abisi Ersin Saydam, İstanbul Acıbadem International Hastanesi’nde bypass ameliyatı oldu. Genel sağlık durumu iyi olduğu öğrenilen Ersin Saydam’ın bir süre daha hastanede kontrol amaçlı tedavi göreceği bildirildi.

Abisinin ameliyatı sonrası teşekkür mesajı yayımlayan iş insanı Murat Saydam, “Allah'a şükürler olsun, canımız Ağabeyimiz dün geçirmiş olduğu bypass ameliyatı başarılı geçmiştir. Durumunun iyi olduğunu bildirmek istedim. Telefon ile arayan, mesaj atan,  bizleri yalnız bırakmadınız tüm dost, akrabalarımıza Saydam ailesi olarak şahsım ve Ailem olarak çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız; Allah'a emanet olun dualarınızı eksik etmeyin” dedi.

Öncü Medya ailesi olarak Ersin Saydam’a geçmiş olsun dileklerimizi sunar, tüm sevdikleri ile birlikte nice sağlıklı uzun ömürler geçirmesini temenni ederiz.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (2)
S. Ahmet 8 ay önce
Maşallahhh Çok çok geçmiş olsun inşlh
Vatandaş 8 ay önce
Düzce de kalp doktoru yok uymuş
22
açık