banner615

banner614

banner701

“SAĞLIK DURUMU İYİYE GİDİYOR"

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Siirt’in Pervari ilçesinde operasyona giden askeri personeli taşıyan zırhlı aracın kaza yapması sonucu yaralanan Düzceli Uzman Çavuş Şuayip Gönül’ü arayarak, sağlık durumu hakkında bilgi aldı.

Düzce 06.06.2020, 17:00 06.06.2020, 17:05
4162
“SAĞLIK DURUMU İYİYE GİDİYOR"
banner785

Siirt’in Pervari ilçesinde operasyona giderken askeri personeli taşıyan zırhlı aracın devrilmesi sonucu, 2 askerimiz şehit düşerken, 7 askerimiz de yaralanmıştı. Yaralı askerler arasında bulunan Düzceli Uzman Çavuş Şuayip Gönül’ün tedavisi İstanbul’da bir hastanede devam ederken, sağlık durumu günden güne iyiye gidiyor.

Başkan Özlü telefonla görüştü

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, yaralı Uzman Çavuş Şuayip Gönül ile telefonda görüşerek sağlık durumu hakkında bilgi aldı. O anlar Uzman Çavuş Gönül’ün yakınları tarafından cep telefonu ile görüntülendi. Yaralı uzman çavuş ile yaptığı telefon görüşmesinin görüntülerini sosyal medya hesabından paylaşan Başkan Özlü, şu ifadeleri kullandı:

“Siirt’te yaralanan askerimiz Şuayip Gönül ile görüştüm, sağlık durumu her gün daha iyiye gidiyor. Düzceli her zaman vatan aşkını derinden yaşamıştır. Tüm hemşehrilerim adına Mehmetçiklerimizi sevgi ve muhabbetle selamlıyorum. Rabbim onları korusun.”

Yorumlar (2)
Yüksel Askan 6 ay önce
RABBİMİZ ŞÂFİ İSMİ ŞERİFİ HÜRMETİNE TEZ ZAMANDA ŞİFA NASİB EYLESİN. AMİN
Allah şifa versin 6 ay önce
En kısa zamanda sağlığına kavuşur inşAllah kardeşimiz
16°
açık