banner851

banner955

SAĞLIKLI YAŞAM VE TEMİZ ÇEVREYE DİKKAT ÇEKTİLER

Düzce Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenleri ‘Yürekten Pedalla’ projesiyle bir kez daha bir araya gelerek 40 kilometre pedal çevirdi. Karaca Mahallesi’nde bulunan okulda buluşan grup Hasanlar Barajı etrafında da çevre temizliği yaptı.

Düzce 23.10.2021, 19:00
1564
SAĞLIKLI YAŞAM VE TEMİZ ÇEVREYE DİKKAT ÇEKTİLER

Düzce Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde öğretmen olarak görev yapan Mehmet Demirhan’ın gençlere bisiklet kullanımını özendirmek ve bisikleti bir yaşam biçimi haline getirmelerine katkı sunmak amacıyla hazırladığı Yürekten Pedalla Projesi bu cumartesi de öğrenci ve öğretmenleri bir araya getirdi.

Bugün Karaca Mahallesi’nde bulunan okulda bir araya gelen okul öğrencileri ve öğretmenleri yaklaşık 20 kilometre mesafede bulunan Hasanlar Barajı’na kadar bisiklet turu düzenledi.

Sağlıklı bir yaşama pedal çeviren yaklaşık 30 kişilik grup okul çevresinde ve gittikleri Hasanlar Barajı giriş bölgesinde çevre temizliği de yaparak Düzceliler’e duyarlılık mesajı verdi.

Grup daha sonra aynı rotadan Düzce Merkez’e geri döndü.

Geçen hafta da Konaklı Köyü’ne tur düzenleyen grubun ilerleyen haftalarda farklı rotalarda, spor ve gönüllülük faaliyetlerine devam edecekleri öğrenildi.

HABER: Mehmet GÜNESEN

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız