banner851

banner955

ŞAHİN VE ARSLAN YABANCI YATIRIMCIYA DÜZCE FINDIĞINI ANLATTI

Fındık işleme ve ihracatı konusunda Türkiye’nin öncü firmaları arasında yer alan Düzce’de faaliyet gösteren Aycan Entegre Tesisleri’ne gelen Amerikalı bir iş insanı, Düzce fındığı konusunda incelemelerde bulundu. Düzce TSO Başkanı Tuncay Şahin ve Düzce eski Milletvekili Fevai Arslan da Düzce fındığı hakkında yabancı yatırımcıyı bilgilendirdi.

Düzce 27.07.2020, 15:45 27.07.2020, 15:58
2688
ŞAHİN VE ARSLAN YABANCI YATIRIMCIYA DÜZCE FINDIĞINI ANLATTI
banner1032

Amerikalı bir yatırımcı Düzce fındığı hakkında daha detaylı bilgiler almak üzere Düzce’de üretim yapan Aycan Entegre Tesisleri’ni ziyaret etti.

Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu ve Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin ile AK Partili Düzce eski Milletvekili Fevai Arslan’ın hazır bulunduğu ziyarette Düzce fındığı, işlenme süreçleri ve son ürünler hakkında Amerikalı iş insanına bilgiler verildi.

“Düzce fındığını Amerikalı tüketicilerle buluşturacağız”

Toplantının sonunda farklı tedarikçilerden temin edilen Düzce fındığı Amerikalı iş insanına teslim edildi. Amerikalı yatırımcı Düzce fındığı konusunda yapmış oldukları incelemelerden memnun kaldıklarını ve Düzce fındığını Amerikalı tüketicilerle buluşturacaklarını ifade etti.

Konuyla ilgili açıklama yapan Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, ilimizin kalkınması ve bölgemizin en önemli geçim kaynaklarından biri olan fındığın uluslar arası pazarlara açılması amacıyla hem şirketler nezdinde hem de oda olarak çalışmalar devam ettiklerini ifade etti. Şahin, Amerika’nın  her alanda büyük bir tüketim pazarı olduğuna işaret ederek, Düzce fındığının Amerikalı tüketiciler tarafından tercih edilmesi durumunda bunun ülkemiz fındık üretimini ve üreticileri olumlu yönde etkileyeceğini de sözlerine ekledi.

banner844
Yorumlar (9)
Sert 2 yıl önce
Amerikalılarda fındık ekiyor. Bu iş başka yerlere gider
M.kesim 2 yıl önce
Sayın Tüncay Şahin beyi Düzce için yapmış olduğu çalışmalarından dolayı tebrik eder başarılarının devamını dilerim
Düzce İçin 2 yıl önce
Körler, sağırlar birbirini ağırlar.
İfrit oluyoruz 2 yıl önce
Yeter artık şu fevaiyi temcit pilavı gibi önümüze getirmeyin kardeşim zorla güzellik olmaz yüzünü bile görmek istemiyoruz fındık kim fevai kim baksın işine
rantçı 2 yıl önce
Rant kokusu varsa adı geçen kişi olmadan olurmu???
Ameriga Ayağını Denk Al 2 yıl önce
Amerika'ya söven Düzce halkı ŞOK
Nelson Mandela 2 yıl önce
fındıkçıyı önce ferreroya maraba ettiler şimdi amerikalıya ırgat yapma peşindeler
Aa hattta AAAA 2 yıl önce
Eski mv orada hangi pozisyonla bulundu? Aklıma Cemal Enginyurt geliyor...
cevap 2 yıl önce
Düzcenin en zengin rantçısı pozisyonunda!rant kokusu varsa onu her yerde görmeniz mümkün!!!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18
parçalı bulutlu