banner851

banner614

SALGIN DÖNEMİNDE ÇAĞIRIYORSUN, O ZAMAN SİZ DE KATILIN!

banner619

İyi Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, genellikle meclis toplantılarına katılım göstermeyen Başkan Faruk Özlü’ye çağrı yaptı. Koronavirüs salgını devam ederken, Düzce Belediye Meclisi’ni bugün olağanüstü toplantıya davet eden Başkan Özlü’yü de bu birleşimde görmek istediklerini ifade eden Er, “Sayın Başkan’ın da tıpkı bizler gibi sorumluluk bilinci ile sağlığını riske atıp toplantıya iştiraki bizleri ve kamuoyunu fazlası ile memnun edecektir.”

banner846
Düzce 04.05.2020, 11:27
4472
SALGIN DÖNEMİNDE ÇAĞIRIYORSUN, O ZAMAN SİZ DE KATILIN!
banner844

İyi Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, bugün yapılacak olağanüstü meclis toplantısıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Er, yaptığı yazılı açıklamada, Türkiye ve Düzce’nin son yıllarda emsali görülmemiş bir salgın hastalık ile mücadele ettiğini anımsatarak, şunları kaydetti: “Gerek devletimizin aldığı genel tedbirlere gerek de valiliğimizin aldığı yerel önlemlere harfiyen uyulmasını İyi Parti Düzce Teşkilatı olarak çok önemsemekteyiz. Fakat bir taraftan da sorumluluklarımız icabı, hizmetlerin kesintiye uğramaması adına, yapılan ve yapılacak olan toplantılara ve çalışmalara da kendi şahsi sağlığımızı ve hatta ailemizin sağlığını tehlikeye atarak katılmayı da bir görev biliriz. Bu çerçevede, bugün Belediye Başkanımızın çağrısı ile olağanüstü toplanacak olan Belediye Meclis’i toplantısına da İl Başkanlığı ve yaş haddi sebebi ile kısıtlamaya tabi olmayan Belediye Meclis üyelerimiz ile katılacağız.

Bizler ve muhtemelen diğer parti üyeleri bu sağlık riskini alıp toplantıya katılır iken, bize olağanüstü çağrı yapıp meclis toplantısı tertip eden Sayın Belediye Başkanı Faruk Özlü’yü de toplantıya başkanlık etmesi adına aramızda göreceğimizi umuyoruz.

Gerek toplumun moral motivasyonunu arttırma gerekse sağlıklarını riske eden meclis üyelerine saygı adına çok büyük önem atfettiğimiz Sayın Başkan’ın toplantıya katılımını görmek ve Sayın Başkan’ın da tıpkı bizler gibi sorumluluk bilinci ile sağlığını riske atıp toplantıya iştiraki bizleri ve kamuoyunu fazlası ile memnun edecektir.”

Yorumlar (10)
ismail 1 yıl önce
Kendini başkanla bir tutma .sen işine bak beyefendi
Duzce81 1 yıl önce
Faruk özlü maalesf milletin gönlüne girecek gibi gözükmüyor...faruk özlü ile 5 sene düzce kaybedecek gibi görünüyor
Ümit 1 yıl önce
Başkanı resimlerde görüyoruz şehrin başkanı vatandaşın yanında olmalı önlemleri alıp halkın yanında bulunmalı
Ahmet hakan 1 yıl önce
Bu iyi partililer harbiden ne içiyo bu kafayı nasıl yapıyolar çözemedim yav adamlar hep leyla
Harun 1 yıl önce
Ay bi sen sağlığını tehlikeye atıyosun sanki . İşçi çalışıyor zaten zahmet et sen de git yunus efendi
Şaban 1 yıl önce
Devlette devamlılık esastır.Boş boş konuşma.Kendinin reklamını yapma Düzce seni biliyor DAMAT efendi.
kamu malı 1 yıl önce
Kamu malı olan taşınmazların satılmasına karşıyız. Onlar milletin malıdır. Belediyenin böyle bir hakkı yok. Derhal iptal edilsin.
Yılmaz 1 yıl önce
Corona virüs e çare var da, FETÖVİRÜS çare yok.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19°
açık