banner851

banner614

SANAYİ ESNAFINDAN BELEDİYEYE SİTEM

Esnafın iddiasına göre Düzce Belediyesi’nin yoğun kar yağışının ardından yollarını açmadığı ve araçların gün içinde yoğun şekilde girip çıktığı Eski Sanayi Sitesi buz pistine döndü. Esnaf çareyi normalde bahçe çapalamakta kullanılan aletle buzları kırmakta buldu.

banner619
Düzce 21.01.2021, 18:00 21.01.2021, 17:52
2739

Düzce’de etkili olan yoğun kar yağışının ardından esnafın iddiasına göre Düzce Belediyesi karla kaplanan Küçük Sanayi Sitesi’nin yollarını açmadı. Öte yandan esnaftan bir serzeniş de Eski Sanayi'den geldi. Hava sıcaklıklarının da sıfırın altında seyretmesi sonucu esnafı kar yığınları dondu

Dükkânların önünün buz pistine döndüğü sitede esnaf çareyi bahçe çapalamakta kullanılan el aletiyle buzları kırmakta buldu. Bir vatandaş el aletiyle buzları parçalarken başka bir vatandaş da eline aldığı kürek ile buz parçalarını topladı.

Sanayi sitesinin durumunu video kaydına alıp 0 542 767 18 81 numaralı Öncü Haber Whatsapp İhbar Hattı’na gönderen bir vatandaş, “Düzce Belediyesi çalışıyor. Eski sanayi esnafını unuttular. Esnaf buzları patpatla kırıyor” diyerek belediyeye sitem etti.

HABER: Mehmet GÜNESEN

banner844
Yorumlar (5)
vatandaş 9 ay önce
seçim zamanı gelirler yanınıza
Düzce Belediyesi İcraat B 9 ay önce
Belediye Çalışmıyor Belediye Çalışmıyor !! Esnafa yazık vatandaşa yazık.. Eve su gelmiyor ki yola sıra gelsin... Yazık vAllahi billahi yazık. Öncü habere teşekkür ederiz sayesinde gerçekleri görüyoruz bilboardlara kanarsak vay halimize
Bicycle 9 ay önce
İlk seçimde gider akp ye oy verirsiniz
Düzceli 9 ay önce
Oy zamanı oyu nu işini yapana verece ki hizmet göreceksin
Hhhhhh 9 ay önce
Afferum..Herseyi devletten beklemeyin.Aslan gibi adamlarsiniz..