banner851

banner955

SARIOĞLU: “EKSİKLERİ DİLE GETİRMENİZDEN ÇOK MEMNUNUZ”

AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu ile Başkan Yardımcısı Ziya Denizgez, Öncü TV’nin 27 yıl dönümü nedeniyle medya grubumuza kutlama ziyareti gerçekleştirdi. Sarıoğlu, Öncü TV’nin Düzce’nin her köşesine değer katmak ve eksiklere dikkat çekmek için yaptığı çalışmaların devamını dileyerek, “Akçakoca’ya katkı sağlayacak olan ve eksik gördüğünüz yerleri dile getirmenizden çok memnunuz” diye konuştu.

Düzce 03.03.2021, 10:20 04.03.2021, 17:54
416

AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu ile Başkan Yardımcısı Ziya Denizgez, Öncü TV’nin 27 yıl dönümü nedeniyle medya grubumuza kutlama ziyareti gerçekleştirdi. Sarıoğlu ve Denizgez’i Öncü Medya Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal ağırladı.

Burada Öncü mikrofonuna konuşan Sarıoğlu, Öncü TV’nin Düzce basınının önemli parçası olduğunu belirterek, “Biz sadece tarafsız ve doğru haberler yapmanızı bekliyoruz. Akçakoca’ya katkı sağlayacak olan ve eksik gördüğünüz yerleri dile getirmenizden çok memnunuz” dedi.

Öncü Haber’in 2021 Düzce Turizm Yılı Yürütme Kurulu’na Düzce’nin Karadeniz’e açılan penceresi Akçakoca TSO’nun alınmaması kararını gündeme taşıdıktan sonra bu yanlıştan dönüldüğünü hatırlatan Sarıoğlu, “Bu son süreçte turizmle ilgili konuda bunu dile getirdiniz, sağ olun. Bunun dışında Akçakoca’da her alanda bizi uyarmanız anlamına geliyor. Bu anlamda biz de devreye geriyor ve harekete geçiyoruz. Neticede insanoğluyuz. Her şeyi takip etmemiz, görmemiz mümkün değil. Sizlerin bizleri uyarması bir nebze kamçı oluyor” diye konuştu.

Ünsal’ın Akçakocalı olduğuna dikkat çeken Sarıoğlu, “Zaten bir Akçakocalı olarak siz bizle her platformda bir araya geldiğinizde neyin nasıl yapılmasıyla ilgili sohbetlerimiz oluyor” dedi.

Öncü TV’ye nice uzun yayın yılları dileyen Sarıoğlu, “İnşallah uzun yıllar basın camiası içerisinde birlikte çalışırız. Allah sağlık verdikçe bu böyle olur” ifadelerini kullandı.

HABER: Mehmet GÜNESEN

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız