banner851

banner614

ŞAŞKINLIK VE MUTLULUK BİR ARADA

Düzce Emniyeti’nde görevli iki komiser yardımcısı bugün düzenlenen nikah töreniyle dünya evine girdi. Düzce Valisi Cevdet Atay’ın nikah şahidi olduğu törene İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da cep telefonuyla görüntülü bağlanarak genç çifte mutluluklar diledi.

banner619
Düzce 02.02.2021, 17:53 05.02.2021, 12:17
8420
ŞAŞKINLIK VE MUTLULUK BİR ARADA

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’nde görevli komiser yardımcısı Veysel Çağlayan ile Zeliha Tunç bugün önemli isimlerin katıldığı törenle dünya evine girdi.

Düzce Belediyesi Nikah Salonu’nda düzenlenen nikah töreninde Düzce Valisi Cevdet Atay da ömürlerinin en mutlu gününü yaşayan emniyet mensubu çifti yalnız bırakmadı.

Çiftin nikah şahitliğini de Vali Atay ile birlikte İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan yaptı. Törende kısa bir konuşma yapan Atay, çifti kutladıktan sonra aile cüzdanını geline verdi.

Kıyılan nikahın ardından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da genç çifte sürpriz yaptı. Düzce Valisi Cevdet Atay’ı cep telefonundan görüntülü olarak arayarak genç çiftle görüşen Bakan Soylu, birlikte bir hayata adım atan çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi.

Telefonla tebrik sürprizi karşısında şaşkınlık ve mutluluğu bir arada yaşayan polis çift, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya teşekkür etti.  

banner844
Yorumlar (2)
Zeki 8 ay önce
Sayın soylu bir düzcelî olarak her zaman yanındayım
Düzceli 8 ay önce
Mantık evlilikleri ortalığı sardı. Polisler polislerle, öğretmenler ya öğretmenle ya hemşireyle evleniyor. Tamamen düzene dayalı birliktelikler oluyor.