banner851

banner614

“SAYIN VALİM LÜTFEN BİZE YARDIM EDİN”

Darıcı Mahallesi sakinleri, Düzce Şehirler Arası Otobüs Terminali mevkiinde bulunan üst geçitte alkol alarak çevreye rahatsızlık veren şahıslar ile ilgili yetkililerden yardım istediler. Mahalle sakinleri, “Alkol alan kişiler, burasını mesken tuttu. Özellikle akşam saatlerinde sokağa çıkamıyoruz. Sayın Valimizden yardım bekliyoruz” dediler.

banner619
Düzce 16.10.2020, 14:49
7931
“SAYIN VALİM LÜTFEN BİZE YARDIM EDİN”

Darıcı Mahallesi Düzce Şehirler Arası Otobüs Terminali mevkiinde bulunan üst geçitte alkol alarak çevreye rahatsızlık veren şahıslar, mahalle sakinlerini canlarından bezdirdi. Özellikle akşam saatlerinde alkol alan şahıslar nedeniyle tedirgin olduklarını ifade eden mahalle sakinleri, “Lütfen bize yardım edin” çağrısında bulundular.

Mahalle halkının sesini duyurabilmek için 0542 767 18 81 Numaralı Öncü Haber WhatsApp ihbar hattına şikâyetini ileten bir Mahalleli,  “Darıcı Mahallesi'nde sorunlar bitmiyor. Daha önce burada alkol alıyor ve nara atıyorlardı. Bunun ardından şikâyet üzerine ekipler her akşam denetim yapıyordu.  Denetimler kesilince alkol alıp, araçları ile lastik çektirme, silah atma, nara atma ve bunun gibi şeyler yapıyorlar.  Bir de müziğin sesini açarak çevreye rahatsızlık veriyorlar.  Biz mahalle sakinleri olarak bu konu ile ilgili Sayın Valimizden, kesinlikle yardım istiyoruz. Dışarıya, komşuya bile gidemiyoruz, korkuyoruz. Darıcı Mahallesi mezarlık Mevkii üst geçit otogara yakın adeta burayı Mesken tutmuşlar. Lütfen bu konu ile yetkililerden çok duyarlı olmasını istiyoruz. Tedirgin oluyoruz” diye konuştu.

Haber: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (9)
alkolik 12 ay önce
milletin bir keyfi var şu ülkede rahat bırakın eğlensinler
Duzceli 12 ay önce
Şişede durduğu gibi durmuyor ki
Apsuva 12 ay önce
Esentepe Farabi okulunun arka tarafı akşamları park alanı yolun kenarında her akşam en az 5 araç durup eyleniyorlar bıktık artık bira şişelerini yola atıyorlar ormana atıyorlar.Lutfen ilgilenin
Apsuva 12 ay önce
Esentepe Farabi okulunun arka tarafı akşamları park alanı yolun kenarında her akşam en az 5 araç durup eyleniyorlar bıktık artık bira şişelerini yola atıyorlar ormana atıyorlar.Lutfen ilgilenin
Hüsnü 12 ay önce
Niye sizin muhtarımız varya her sokak girişine camara yerleştitecekti ne oldu
Bekçi Bekir 12 ay önce
Ayda 5 bin lira alan bekçiler nerde kaldı?
DARICILI 12 ay önce
Bu konu hakkında düşüncem bu konudan daha önemli konuların olduğu diğer konularda da bu kadar duyarlı olun bari
MAHALLE SAKİNİ 12 ay önce
Corona var zaten komşuya gitmeyin bir zahmet
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın