banner851

banner614

SEDAŞ YİNE TEPKİLERİN ODAĞINDA

banner619

Bahçeşehir Bölgesi’nde 3 saat süren elektrik kesintisi nedeniyle mağduriyet yaşadıklarını belirten bölge sakinleri, elektrik dağıtımından sorumlu SEDAŞ’ı açıklama yapmaya davet etti.

banner846
Düzce 12.08.2020, 17:33
3169
SEDAŞ YİNE TEPKİLERİN ODAĞINDA
banner844

Düzce’de uzun saatler süren elektrik kesintileri nedeniyle SEDAŞ tepkilerin odağına yerleşmeye devam ediyor. Bu kez eski adıyla Kalıcı Konutlar, yeni adıyla Bahçeşehir’de ikamet eden vatandaşlar 3 saat süren kesintiye isyan etti. Son günlerde sık sık kesinti yaşanmasının gerekçesini sorgulayan bölge sakinleri, haber merkezimizi telefon yağmuruna tuttu. Aynı zamanda Öncü Haber’in sosyal medya hesabına kesinti nedeniyle yaşadıkları mağduriyeti anlatan yorumlar yazan tepkili Düzceliler, ‘Her ay faturalarını düzenli olarak kapılara bırakmayı ve tüketim bedelinin yanı sıra çeşitli giderleri faturaya yansıtmayı iyi bilen SEDAŞ, konu hizmet olunca sınıfta kalıyor.” diyerek verimli hizmet alamamaktan yakındı.

Öte yandan 3 saat gibi uzun bir süre bölgenin neden elektriksiz kaldığı konusunda gözler SEDAŞ’a çevrildi. Kesintinin planlı mı olduğu yoksa bölgede çıkan orman yangınıyla mı ilgili olduğu hakkında açıklama bekleniyor.

HABER: C. ÜSTÜNER

Yorumlar (14)
Citizen 13 ay önce
Yangından dolayı güvenlik nedeniyle kesinti yapılmış olmasın Mr. Öncü...
kalıcılı konutlu 13 ay önce
neyin peşindesiniz acaba
Ömer faruk 13 ay önce
Sedaş iyice kafayı yedi bu aralar amacı ney anlamış değilim
Dzc 13 ay önce
Bölgede cikan yangın nedeniyle kesinti yapılmış
Bahçeşehirli 13 ay önce
Ne 3 saati 7 saat kesinti oldu. Sıcak günde ne duş alabişdik. Ne çamaşır ne bulaşık yıkanduiı ne de yemek yapabildik.Bir de aynı gün fatura gelmesi çok manidar...
Mehmet 13 ay önce
Yazın ortasında neden elektrik kesiliyor su değilki bu faturalar toplanırken iyi
Osman 13 ay önce
Bugün çıkan orman yangını yüksek gerilim hattına isabet etti itfaiye memurlarının zarar görmemesi için hatlar kesildi
Yorumcu 13 ay önce
Bakim onarim yaptik derler yine yerseniz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın