banner851

banner614

ŞEHİR GENELİNDE SU KESİNTİSİ YAŞANACAK!

banner619

Düzce Belediyesi 4 Temmuz Cumartesi günü belediyeye ait arıtma tesisine su temini sağlayan regülatörlerin ağız kısmında yapılacak ıslah çalışması nedeniyle şehir genelinde 10:00 ile 17:00 saatleri arasında su kesintisi yapılacağını duyurdu. Su kesintisinden Konuralp ve Kalıcı Konutlar bölgesi ise etkilenmeyecek.

banner846
Düzce 03.07.2020, 15:53
10523
ŞEHİR GENELİNDE SU KESİNTİSİ YAŞANACAK!
banner844

Düzce Belediyesi arıtma tesisine su temini sağlayan regülatörlerin ağız kısmında yapılacak ıslah çalışması nedeniyle 4 Temmuz Cumartesi günü su kesintisi yaşanacağını duyurdu.

Şehir genelinde yaşanacak su kesintisi saat 10:00 ile 17:00 arasında olacak. Yaşanacak kesintiden Konuralp ve Kalıcı Konutlar bölgesi etkilenmeyecek.

Belediyeden yapılan açıklamada belirtilen saat aralıklarında mağduriyet yaşanmaması için vatandaşların kendi önlemlerini alması istendi.

Yorumlar (65)
Şengün keskin 12 ay önce
7 gündür bir damla su akmadı. Neymiş 2 katlara su çıkmıyor su yeteli degilmıiş. Altarafı 4 katlı ev gökdelende oturmuyorum.bu ne rezalet alt katlar su var. Bunda orantısız hızmet.artık sınır sistemim kalmadı.bu ne rezalet.20 yüzyıldayız milet teknolojiyle uğraşıyor.aya gidip geliyor.biz hala şu sorununu çözemiyoruz. Bu nasıl bir hızmet.Allah rızası için birşey yapılsın.çaresiz kaldık.
Beyefendi 13 ay önce
Denilen bugun pazar yok cumartesi de yoktu saat 23.30hala yok
Vatandaş 13 ay önce
Su gece 1 de geldi sabah erkenden kesildi insanlar suyu rüyalarındamı kullanacak dağ köylerine döndük oralarda bile sorunlar çözüldü
Azmimilli sakini 13 ay önce
Azmimilli mah de su kesintisi var gece bir de beyaz masayı aradım sabahleyin gürül gürül akacak artık su sıkıntısı yaşanmayacak dediler sabah ceşmeyi açtım çıkan ses tıssssss yazıklar olsun böyle belediye başkanına oy isterken mangalda köz bırakmazlar yapma zamanı her şey fosssssssss
Halo dayı 13 ay önce
Sabah kalktığında yüzünü yıkamayan adamlar duyar kasıyor hadi oradan
Duzceli 13 ay önce
BECERİK SİZ SİNİZ sayın Bakan bey Faruk özlü istifa edin acilll bu pandemi dönemi DUzceyi mahvedeceksiniz böyle İdarecilik olmaz Acemiler mangası
Susansokagi 13 ay önce
Bu yaptiginiz artik cigrindan cikti cumartesi 10 17 arasi dediniz sizde bilgi verdiniz su an saat gece 2 ve su yeni geldi bir ikincisi yaklasik bir haftadir ilmayan sukar sizin bilgimiz disindami kesildide sadece cumartesi kesilcekmis gibi reklam yapiyorsunuz oy zamni elbette gelecek su pandemi doneminde gerek varmi boru degisomine zaten cesme suyu ezelden beri icilmiyor yazik ya bu sehir de hastalik artarsa sebebi siz belediye yoneticilerinden kaynaklidir.
Selim 13 ay önce
Saat gece 2 ve su kesintisi olmayacak olan kalıcı konutlarda halen Su yok bu ne vAllah gece gece milltete bela okutacaksiniz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
28°
açık