banner851

banner614

ŞEHİR İÇİNDE ALTERNATİF YOLLAR

banner619

Cumhuriyet Mahallesi'nde açılan yeni yol ile Düzce Belediyesi Kapalı Pazaryeri ve Aile Yaşam Merkezi'ne ulaşım kolaylaştı.

banner846
Düzce 19.09.2019, 14:38 19.09.2019, 17:50
3277
banner844
Düzce Belediyesi yeni yol açma çalışmalarına Cumhuriyet Mahallesi'nde devam ediyor.

Düzce Belediyesi Fen İşleri ile İmar ve Şehircilik Müdürlüğü iş birliği ile yürütülen çalışmalarla şehir merkezini birbirine bağlayacak farklı güzergahlar oluşturulurken, böylelikle ulaşım da rahatlatılıyor.Bu kapsamda çalışmaların son adresi olan Cumhuriyet Mahallesi'nde ekipler hızlı ve yoğun bir  mesai yaptı.

Yürütülen çalışmalarlar, Akşemseddin Camii karşısında bulunan 15 metre genişliğindeki 1944 Sokağın devamı 10 metre genişliğindeki 1940 sokağa bağlantısı sağlandı.Yeni yol ile Düzce Belediyesi Kapalı Pazaryeri ve Aile Yaşam Merkezi'ne ulaşım kolay hale gelirken, aynı mevkide yürütülen kamulaştırma ve terk işlemleri tamamlandığında ise bölgede yeni yol açma çalışmalarının sürdürüleceği bildirildi.

Düzce Belediyesi'nden yapılan bilgilendirmeye göre; şehrin planlı bir şekilde büyümesi ve ulaşım ağlarının genişletilmesi amacıyla yapılan yeni yol açma çalışmalarının kısa süre içinde tamamlanması hedefleniyor.

Haber: C.ÜSTÜNER
Yorumlar (8)
Ali aydın 2 yıl önce
Koçyazı sağlık ocağının önünden geçen kaıĺıcı bağlantı yolu ile Akçakoçayolunu birleştiren yolun seçimler öncesi bir bölümünde çalışma yapılmıştı ogün bugün belediyeden gelen giden olmadı ne zaman tamamlanacak.yetkililerden bununla ilgili
Sakin 2 yıl önce
tokiden yahyalar baglantı yoluna yahyalar koprusune giden yol bir an once acilmasi gerek memursen den beyciler den metek tokiden kalıcı konutlara gececek araclar icin acil bu yol acilmasi lazim
vatandaş 2 yıl önce
hazır yolların içine ettiniz günde 10 araç geçeçek yola yol açtınız hee iş yaptınız yani milletin yerini 18 e sokup sokup gaspettiniz sonra orda bi kepce iki kamyon çakıl eee biz yol açtık sizin ALLAH belanızı versin veriyoda zaten inşAllah dahada beter olaçaksınız.kervan fisko kavşağını trafik yoğun bahanesiyle kapatan akıl yoksunları orada trafiğin yoğun olduğu saatlerde düzcenin neresinde trafik rahat açaba bir vatandaş olarak merkeze girmekten nefret eder hale geldim sayenizde
Birol 2 yıl önce
Azmimilliden - Darıcı ya çıkan yolda çalışma yapılması lazım. Özellikle Otogar Aydınpınar arası açılan bulvardan sonra, çok işlek oldu. Kesinlikle plan uygulanması gerekir. (Otogardan, İtfaiye tarafına geçişte şehre ilk giriş kapısı)
cem 2 yıl önce
Ekşioğlu Düzce Konakları önündeki yolu lütfen çevre yoluna bağlantısını yapın. Açılacak olan yüz metrelik yol
Vadandaş 2 yıl önce
Darıcı sinirci yolu ne Zaman yapılacak yazık böyle bozuk dar yol yakışmıyor
Talihsiz talihli 2 yıl önce
Başkan özlü iyi gidiyor. 10 yıl kalsa başkan olarak duzce ilerler.
halk 2 yıl önce
şehir içindeki mimar sinan cd.sini öldür.sonra alternetif yollarmış.kavşakları kapat..ne içiyosunuz siz..kafalar güzel