banner851

banner955

ŞEHİR RENGÂRENK ÇİÇEKLER İLE DONATIYORLAR

Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, yaz mevsimiyle birlikte kentin birçok bölgesinde tırpan, ekim, dikim ve peyzaj çalışmalarını hızlandırdı. Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler, Bahçeşehir Bölgesi girişini sarıçiçeklerle donatarak, kartpostallık görüntüler çıkmasını sağladı.

Düzce 15.08.2021, 11:00 15.08.2021, 15:43
508
banner1032

Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, şehir içi başta olmak üzere D-100, D-655 refüjler, parklar ve birçok alanda çalışmalarını sürdürüyor.

Yaz aylarının iyiden iyiye kendisini hissettirdiği bugünlerde Bahçeşehir bölgesi genelinde de çalışmalarını sürdüren ekipler, Bölgenin girişine diktikleri sarıçiçeklerle, görsel şölen oluşturdu.

Bağlantı yolunda bulunan refüjlerde gerçekleştirdikleri çiçek dikim çalışmalarıyla bölgeyi rengârenk hale getiren ekipler, bir yandan da mevcut ağaç ve çiçeklerin bakımı için de çapalama ve gübreleme işlemlerini gerçekleştirdi.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü, daha renkli bir Düzce’yi vatandaşlarla buluşturmak adına çiçeklendirme çalışmalarını aralıksız devam ettirecek.

banner844
Yorumlar (4)
şaban 1 yıl önce
her yıl 6-7 milyon para gidiyor bu işlere ,çok yazık çokkk
Bahçeşehir 1 yıl önce
Bu işler çiçek böcek ekmekle olmuyor. Bahçeşehirin iç yollarına kaldırımlarına bir bakın çiçekle süsleyip belediye çalışıyor demek acizliktir
Madur 1 yıl önce
Oraları bırakın kenar mahallelere bakın 18 uyguladığı kazuk oğlu mahallesini gösterin rezillik diz boyu
Vatandaş 1 yıl önce
Boş işler
14
kapalı