banner851

banner614

ŞEHİTLER İÇİN TOPLANDILAR

banner619

İdlib’de rejim güçleri tarafından düzenlenen hava saldırısında şehit olan 33 asker için Düzceliler sokağa döküldü.

banner846
Düzce 29.02.2020, 10:20 29.02.2020, 10:35
5623
ŞEHİTLER İÇİN TOPLANDILAR
banner844
banner785

İdlib'de rejim güçleri tarafından düzenlenen hava saldırısında şehit olan 33 asker için Düzceliler sokağa döküldü. Türk bayraklarıyla donattıkları araçlarıyla konvoy düzenleyen vatandaşlar şehitler için dua etti.Suriye'nin İblid kenti kırsalında düzenlenen hava saldırısında 33 asker şehit oldu. Şehit haberinin alınmasıyla birlikte Türkiye acıya boğuldu. Acı haberin gelmesinin ardından Düzceliler sokağa döküldü.

Düzce Belediyesi Kültür Merkezi önünde toplanan yaklaşık 250 Düzceli 50 araçla konvoy yaparak, şehir merkezinde Düzce Adliye Sarayı ile Anıtpark arasında “Şehitler ölmez vatan bölünmez” sloganları ile birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Konvoy Anıtpark'ta sona ererken burada vatandaşlar saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nı okudular. Ardından da şehitlerimiz için dualar etti.Konvoyda bulunan Gürbüz Keskin, “Ülkemizin zor günlerden geçtiği dönemde birlik ve beraberlik içinde olduğumuzu herkese göstermek için konvoy yaptıklarını dile getirerek gerektiğinde askere gitmeye hazır olduklarını vurguladı. Keskin, “Ülkemizin yanında olduğumuzu, birlik ve beraberlik içinde olduğumuzu, askerimizin polisimizin yanında olduğumuzu göstermek için belirtmek için kendi çapımızda arkadaşlarımızla beraber bir konvoy yaptık. Hep birlikte toplanıp burada istiklal marşımızı okuduk. Bizim acımızdır bugün. Ülkenin büyük bir kaybıdır. Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyoruz. Hepsi nur içinde yatsın. Milletimizin başı sağolsun. Burada olan arkadaşlarımızın birçoğu vatani görevini yaptılar. Şu an biz gereklilik halinde hepimizin asker olacağına inanıyorum. Olası bir durumda hepimiz askere gitmeye hazırız. Bunu belirtmek istiyorum” dedi.

Grup açıklamanın ardından sessizce dağıldı.

Yorumlar (10)
Serpil 1 yıl önce
Duyarsız millet değilz Elhamdülillah
İsmail 1 yıl önce
Vatan sağolsun
nsm 1 yıl önce
idlib'de hangi terör örgütü ile mücadele ederken o sehitlerimiz geldi, onu da sormuslar mi bu arkadaslar? asil sorunun cevabini bulmadan sorumlulari bulmak imkansiz.
Vatandaş 1 yıl önce
Kefen giyip hazırız diyenler nerde?
Trbler 1 yıl önce
Aziziye her yerde
DÜZCELİLER 1 yıl önce
Hala suriyeli calıştırmaya devammı cıkartın işten gitsin ler nankörler benim cigerim yandi onlar avmelerde
YAVUZ 0881 1 yıl önce
Şova devam ancak bayrak açmaktan başka nedir yani yapılan çaktırmadan otv ye gelen zamların hesabını kimden sormalı benden
hamza 1 yıl önce
Filistin gazze arabistan icin sokaklara dokulen insanlarda nedense kendi ulkesinin sehitleri olunca sus pus kayip Bu ulke arap filistin vs sevicisi degildir zannetmeyin onlar bayiliyor size turkiyeye..Önce vatan.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
15°
kapalı