banner851

banner614

“ŞEHRİMİZE KATKI SAĞLAYACAĞIZ”

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Belediye iştirak şirketlerinden biri olan BELTAŞ’ı ziyaret ederek şantiye alanı ve üretilen taşları yerinde inceledi. Showroom yapımının hızlandırılması hususunda talimat verdi.

banner846
Düzce 21.11.2020, 17:10
1568
“ŞEHRİMİZE KATKI SAĞLAYACAĞIZ”
banner844

BELTAŞ’ a gerçekleştirdiği ziyarette Düzce’ye öz ham madde ile üretilen taşların şehrin ekonomisine büyük katkılar sağlayacağının önemini ifade eden Başkan Özlü,  “ İlimizde ki doğal kaynakları kullanarak Düzce’nin taşlarını bölgenin ve en nihayetinde tüm Türkiye’nin de tanımasını ve kullanmasını hedefliyoruz.  Bu açıdan beton, taş, kilit parke ve doğal taşların üretimine büyük önem veriyoruz. Düzce’mize ekonomik anlamda girdi sağlamanın peşindeyiz. Önce beton santralimizi ardından mermer santralimizi güçlendirdik.  

Yaptığımız 2 Milyonluk yatırım ile beton üretim kapasitesini 5 katına çıkardık. Pompa ve mikser sayısını artırarak şantiyenin tam kapasiteyle çalışmasını sağladık. Düzce’de özel sektörde inşaat yapmak isteyen müteahhitlerin ve vatandaşlarımızın beton, taş, parke ve mermer ihtiyacını çok rahat karşılayabiliriz. Fiyatlar konusunda da hassas davranıyoruz.

Düzce’deki inşaat maliyetlerini aşağıya çekecek olan bir fiyat politikamız var. BELTAŞ bu fiyat politikasıyla ciddi bir rol üstlendi.  Yaptığımız yatırımların karşılığını alarak şehrimize önemli ölçüde katkı sağlayacağız” şeklinde ifade etti.

Yorumlar (2)
Duzceli81 6 ay önce
Ozlu tesis ziyareti yapacagina once maaslari yatirsin...yanima 10 adam alip tesis gezmeyi bende bilirim
Akif 6 ay önce
Başkanım market işinede girsenize ondada iyi para var.sonra kasap işine girin nasıl olsa mezbahane de var....
12°
hafif yağmur