banner851

banner955

ŞEHRİN EN BÜYÜK PARKI AÇILIŞ İÇİN GÜN SAYIYOR

Şehir merkezindeki üç büyük parkın bütünleştirilerek yeniden düzenlendiği "Millet Bahçesi" açılış için gün saymaya başladı. Millet Bahçesi’nde yapılan son rötuşları yerinde inceleyen Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü yakın zamanda park etrafındaki tellerin kaldırılarak halka açılacağının müjdesini verdi.

Düzce 02.10.2021, 14:00 02.10.2021, 17:34
3576

Düzce Belediyesi ve TOKİ işbirliği ile yapılan geçtiğimiz yıl temmuz ayında yapımına başlanan ve 10 ayda bitirilerek geçtiğimiz mayıs ayında açılacağı açıklanan Millet Bahçesi’nde hava muhalefeti nedeniyle çalışmalar yavaş ilerdi. Eylül ayı itibariyle yapımı tamamlanan Millet Bahçesi için TOKİ’den belediyeye devri ile ilgili çalışmaların da sonuna gelindi. Birinci etabı sona eren Düzce Millet Bahçesi açılış için geri sayım başladı.

Anıtpark, Avni Akyol Parkı ve İnönü Parkı’nın bütünleştiği Millet Bahçesi birinci etap için son rötuşlar yapılırken Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile birlikte Millet Bahçesi’nin son durumunu yakından inceledi.

Bahçenin dış donatıları, bitki örtüleri ve sosyal alanlarına kadar her noktasını karış karış gezen ve hem müteahhit firma yetkililerinden hem de birim müdürlerinden son bilgileri alan Başkan Özlü, bahçenin açılması için son çalışmaların yapılmasını istedi.

BİRİMLER SON RÖTUŞLARI YAPACAK

Millet Bahçesi’nin açılışı için hazırlıkların yapıldığını belirten Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, “Bir süredir üzerinde çalıştığımız Millet Bahçesinde sona geldik. Millet bahçesini Ekim ayı içerisinde hizmete alacağız. Son detaylı çalışmalarımızı yaptık. Arkadaşlarımız son rötuşları yapacaklar ve Millet Bahçesini hizmete alacağız. Düzce’mize hayırlı olsun” ifadelerinde bulundu.

Düzce Belediyesi ekipleri, bahçenin etrafındaki tellerin kaldırarak, yeni çiçeklerin dikimini gerçekleştirecek. Son rötuşların yapılmasının ardından Millet Bahçesi halkın kullanımına açılacak.

banner844
Yorumlar (15)
Akif 1 yıl önce
Şehrin en büyük parkı Melensu park.ölçü algınızda bozulmuş sizin
Yeşil Düzceli 1 yıl önce
Altı ay sonra millet bahçesinin bakımsızlığı pisliği ve halkın kötü kullanımı ile ilgili haberi yine siz Öncü haber de yapacaksınız
Düzceli ev hanım 1 yıl önce
Başlama 2020 başı 2021 ekim yani bu ara geçti 2.ilkbahar yaz sonbahar oldu milletin bahçesi bitmedi hava soğudu hergün sosyâl medya gündem vaka hasta vefat artışı var.artık insanlar dışarı çıksa mı?içeri mi?girse şaşırdı emeği çalışan iş sağolsun
Madur 1 yıl önce
Yahu millet kış geldi yakacağını nasıl Alacam derdinde bunlarda nasıl şov yaparız derdinde olacak şey değil
Samet 1 yıl önce
Bu olumsuz yorum yapan beyni bulanik Kafasi kirik olanlari sokmayin bu parka..pisliklerinde geri zekaliliklarinda bogulsunlar
Düzceli halk 1 yıl önce
Neden yayımlamıyorsunuz
Emekler ziyan olmasın mil 1 yıl önce
İnşAllah o kadar emeğe layıkıyla sahip çıkılır 3 5 günde canına okunmaz.Kesinlikle sadece parkta görevli devriye atan zabıta yada bekçi olmalı
HMMM 1 yıl önce
SÖN RÖTUŞLAR DENDİĞİNE GÖRE AŞAĞI YUKARI 1 - 1,5 AY DAHA VAR DEMEK Kİ :D
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız