banner851

banner955

SELİMİYE MODELİ YAPILACAK

Millet Bahçesi ile Cedidiye Meydanını birbirine kavuşturacak olan “Cedidiye Kent Meydanı Projesi”nde temel kazı çalışmalarına başlandı.

Düzce 08.09.2022, 12:00
2082
SELİMİYE MODELİ YAPILACAK

Millet Bahçesi ile Cedidiye Meydanını birbirine bağlayarak bütünleşmeyi sağlayacak olan ‘Cedidiye Kent Meydanı Projesi’ birinci etabı hayata geçiriliyor.

Şehre renk katacak olan, aynı zamanda yeni cazibe merkezi olması hedeflenen meydanda kazı çalışmaları başlatıldı. Proje kapsamında ilk etapta cami ile uygun mimari yapıda ticarethanelerin yapılacağı alanda kötü görünümlü binaların yıkılmasının ardından temel kazma çalışmalarına başlandı.“Şehre ahenk katacak”

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, şehre ahenk katacak proje çerçevesinde ilk etap çalışmalarının başlatıldığını belirterek, “Millet Bahçesinden başlayarak İstanbul Caddesi üzerinden Cedidiye Meydanı ile bütünleşecek olan Cedidiye Kent Meydanı Projemizin temel kazı çalışmalarına başladık. Cedidiye Camiinin tarihine ve mimarisine uygun şekilde yeni yapılar oluşturacağız. Projemizi Cami-Meydan-Çarşı konsepti olarak tasarladık. Cedidiye Kent Meydanı Projemizi tamamladığımızda, Millet Bahçesine kadar ahenk yakalamış olacağız. Düzce’mize şimdiden hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

banner844
Yorumlar (4)
düzceli 3 hafta önce
orayı önce doldurdun toprakla sonra topra boşaltıyorsun neden iki kere masraf
halk 3 hafta önce
heryeri betonlaştırdıktan sonra hiçbir cazibesi yok..yerleri çimlendirin.Büyük camininde tüm camilerin etraflarını çimlendirin...Suriyelilere iyi bakın..zira biz onları yAllah.....
Düzceli 3 hafta önce
Cazibe merkezi mi? Suriyeliler için mi? Irkçı bir insan değilim ama şehrin merkezindeki bütün mekanlar suriyeli dolu, lunaparka bi gidiyosun her taraf suriyeli. Normal olanları tenzih ediyorum ama çoğu toplumu rahatsız eder bir şekilde davranıyorlar.
halk 3 hafta önce
şu suriyelilere afganlılara uyum ve temizlik eğitimi verilsin.Terli terli parfüm deoderant sıkınca iğrenc koku salıyorlar.Hatta defolsunlar.Irkcılıkmı..Ne alak biz türküz onlar arap öteki afgan..ne diyecez .Ben biranönce ya defolsunlar yada kendileri gitsin yada gönderilsin diyorum..akepeye oy moy yok....
29
açık