banner851

banner955

SERVET BUCURGAT CADDESİNE ASFALT SERİLDİ

Düzce Belediyesi, Sancaklar-Çamköy arasındaki Servet Bucurgat Caddesi’nin son 600 metrelik bölümünün de asfalt serimini gerçekleştirdi.

Düzce 16.08.2022, 18:30 16.08.2022, 18:02
1026
SERVET BUCURGAT CADDESİNE ASFALT SERİLDİ
banner1032

Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, asfalt çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Dört bir yanda yolların düzenlenmesi için başlatılan çalışmalarda asfalt yama ve asfalt serimi gerçekleştiriliyor. Daha önce Servet Bucurgat caddesinin önemli bir bölümünü asfaltlayan ekipler, caddenin son 600 metrelik bölümünün da çalışmasını hafta sonu itibariyle tamamlandı.

Sancaklar-Çamköy arasında önemli geçiş yolu olacak olan caddenin altyapısı yapılarak özellikle İstanbul-Zonguldak arasında sefer yapanların güzergâhını kısaltmış olacak.

Yorumlar (3)
memursen 2 ay önce
yapılan ortada :)
aykut 2 ay önce
bir iki ay sonra elektrik doğalgaz telekom veya su hattı için tekrar kazmaya başlarlar. önce asfalt sonra altyapı çalışması.. melesef Türkiye'deki belediyecilik anlayışı
rogar 2 ay önce
tamamlanan tam olarak nedir ? kaç günde tamamlandı? ne çizgiler var ne kot farkı düzeltildi ne de rogar kapakları için bir önlem var. her gün onlarca araç rogar kapaklarına vuruyor. olmaz olsun böyle iş
21
açık