banner851

banner614

“SEVDİKLERİMİZDEN UZAKTA SON BAYRAM OLSUN”

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, yayımladığı mesajla Düzceliler’in mübarek Ramazan Bayramı’nı tebrik etti. Keşir, dünyanın farklı coğrafyalarında Müslümanlara uygulanan zulme dikkat çekerek, “Ramazan Bayramı'nın, müslüman ülkelerin; İslam düşmanlığına ve yapılan zulme karşı birleşmesine vesile olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

banner619
Düzce 12.05.2021, 12:45 12.05.2021, 14:38
349

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir tebrik mesajı yayımladı.

Keşir mesajında, “Mübarek Ramazan Ayını geride bıraktığımız bugünleri, Kudüs'de Arakan'da tüm müslüman coğrafyalarda, kardeşlerimize yapılan zulümler sebebiyle buruk geçiriyoruz. Başta Filistin olmak üzere, bayram sevinciyle dolması gereken çocuklar ne yazık ki savaşın, işgalin gölgesinde bayrama giriyor.” ifadelerine yer vererek mazlum coğrafyalarda zulme uğrayan Müslümanların durumuna dikkat çekti.

Bayramın zulme karşı müslüman ülkelerin bir araya gelmesi için bir fırsat olmasını dileyen Keşir, “Ramazan Bayramı'nın, müslüman ülkelerin; İslam düşmanlığına, ilk kıblemiz Mescid-i Aksa'ya, Filistin’e yapılan zulme karşı birleşmesine vesile olmasını diliyorum. Salgın döneminde evlerimizde, sevdiklerimizden uzakta geçireceğimiz son bayram olmasını ümit ediyor, tüm hemşehrilerimin Ramazan Bayramı'nı tebrik ediyorum. Bayramımız Bayram ola...” ifadeleriyle Ramazan Bayramını tebrik etti.

HABER: Mehmet GÜNESEN

banner844
Yorumlar (4)
nsm 5 ay önce
kendi ülkesindeki insanlari cukur, terörist, foseptik cukuru diye bölenlerin müslümanlari birlestirmeye yeltenmeleri kara mizah bile degil.
Akp li 5 ay önce
Anladim ki sizin ve sizin gibiler kendileri ve yandaşları dan başka kimseyi düşünmüyor aunuz ve umrunuzda değil rabbim bunun hesabını verecek Ayşe hanım hepinizden
Düzceli 5 ay önce
Müslüman ülkeler hiçbir zaman birleşemeyecek. Bizim kendimizden başka dostumuz yok. Araplar tarih boyunca bu topraklarda yaşayan insanları defalarca kez farklı olaylarla sırtından bıçaklamıştır. Araplara peşkeş çekmeyi artık bırakmalı ve önümüze, sanayi ve teknolojiyi yerli imkanlarla geliştirmeye, ilime vs bilime önem vermeye bilhassa fen liselerinin kalitesini arttırmaya bunların yolunu bulmaya bakmalıyız. Allah boş durana, sadece dua edip bana ver diyene vermez.
Bedo 5 ay önce
Sizden ve sizin gibi hirsizlardan gelecek dua gelmesin.soytarilar