banner851

banner614

ŞİKAYETİNİ İHBAR HATTINA İLETTİ

banner619

İlimizde yaya trafiğinin en yoğun olduğu Gaziantep Caddesi’nde elektrik direkleri tehlike saçıyor. İstenmeyen üzücü bir durum yaşanmaması için direklerde açıkta duran elektrik panolarına acilen müdahale edilmesini isteyen duyarlı vatandaş, şikayetini Öncü Whatsapp İhbar Hattı’na ulaştırdı.

banner846
Düzce 07.07.2019, 15:19 08.07.2019, 18:35
1375
banner844

İlimiz şehir merkezinde araç trafiğine kapalı olması sebebiyle yayaların en çok kullandıkları güzergahların başında Spor Sokak ve Gaziantep Caddesi geliyor. Ancak yaya sirkülasyonunun en yoğun olduğu Gaziantep Caddesi’nde aydınlatma direklerinden dışarıya sarkan elektrik panoları ve kablolar vatandaşların canını tehlike sokuyor.Ya oradan geçen bir çocuk dokunursa?

Mevcut görüntüyü çekerek Öncü Whatsapp İhbar Hattı’na ulaştıran duyarlı vatandaş, söz konusu yoldan geçen bir çocuğun tehlikeyi fark etmeyerek elektrik panosuna dokunabileceğine ve ortaya istenmeyen çok üzücü tabloların yaşanabileceğine dikkat çekti. Şikayetini Öncü Haber’e ulaştıran vatandaş, yetkililerden elektrik direklerinin acilen bakıma alınmasını ve dışarıya sarkan kısımlara müdahale edilmesini istedi. 


 

Haber: S. AYAN
Görüntü: İ.İ. AYDOĞDU

Yorumlar (5)
Vurucu 2 yıl önce
Belediye veya siyaset ile ne alakası var durumun sedaş yetkilileri nerede. İlla cimere şikayet ile mi iş yapacaklar.
K.konut 2 yıl önce
Aynı gorüntület kalıçı konutlardada var ve çocuklar bu dügmelerle oynuyor birgün kötü bir durumla karşılaşılacak
Düzcem 2 yıl önce
Bir düzceli olarak o güçlü ihtidara güçlü destek verıp oy rekoru kirdıgımız 17 yılda beceriksızler yüzünden hizmet alamadık büyük yatırımlar bir arpa boyu yol almadık cünkü iç cekişmeler cıkarlar hep önde oldu yazık şimdide borc batagında düzce yapanın yanın kar kalıyor bu borcu nasıl yaptın dıye soran cöp işi efteni karduz asar sdatyum prafabrık okullar otaparklar ögretmen evi hava kirliligi cevre yolları nefes alacak parklar hasarlı mehruk binalar trafik sorunu turizim yolları
Vatandaş 2 yıl önce
Beledıye ne iş yapıyor sanırım duraklama devrini yaşıyor
Yilmaz sengul 2 yıl önce
Anlamıyım gidiyom onların kapaklarını alan çalanlara sesleniyom onları çalana perişan eylesin mesela benim evin kapısını çaldılar bulamadim her yeri aradım bulamadim çalana ahirette beni beklesin niye ya bizler sahip çıkalım malımıza çalanı