banner851

banner955

ŞİKAYETLER ÜZERİNE DENETİMLER SIKLAŞTI

Düzce'de koronavirüs salgını sürecinde fiyatları fahiş oranda yükselten ve hijyen özen göstermeyen işletmeler mercek altına alındı. Kurallara uymayan işyerlerine ceza kesildi.

Düzce 20.06.2020, 18:00 21.06.2020, 11:40
7117
ŞİKAYETLER ÜZERİNE DENETİMLER SIKLAŞTI
banner1032

Düzce'de koronavirüs salgınını fırsata çevirmek isteyenlere göz açtırılmıyor. İşyerlerine yönelik inceleme ve fiyat denetimleri devam ediyor.

Koronavirüs ile mücadele kapsamında bazı işletmelerin fahiş fiyat uygulaması, bazı firmaların da hijyen kurallarına uymamaları sonrasında gelen şikayetler üzerine denetimler sıklaştırıldı.

Düzce İl Sağlık Müdürlüğü, Düzce İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, belediyelerin zabıtaları ile emniyet ve jandarma ekiplerinin katılımı ile ilçelerde ‘Kontrollü sosyal hayat' denetimleri gerçekleştirildi.

Özellikle fırın, berber ve marketlerde gerçekleştirilen denetimlerde fahiş fiyat uygulaması yapan firmalara ve hijyen kurallarına uymayan işletmelere cezai işlem uygulandı. Herhangi bir sıkıntısı olmayan dükkanlarda ise esnaflara kurallara uymaya devam etmeleri konusudna uyarılarda bulunuldu.

banner844
Yorumlar (13)
Rahmi savas 2 yıl önce
Basin cezayi acimayin acimiyani oh olsun bu milleti zenginmi sandiniz uyaniklar sizi mahserde hanyayi konyayi size gosterirler insAllahhhh.
tarcan 2 yıl önce
Allah rızası çin pazarda satılan karpuzlara kabak aşılı ise kabak aşılıdır ibaresi yazılsın. soruyorum kabak aşılı mı diye hayır diyorlar eve geliyorum kabak aşılı çıkıyor. tereyağ diye aldığım yağ margarin yağı çıkıyor. hepside çöpe gidiyor
Musteri 2 yıl önce
Bu marketlere neden bu tavizi veriyosunz
Okuyucu 2 yıl önce
Var mı ceza akan bi işletme varsa
Düzceli BERBER 2 yıl önce
Bırakın artık berberlerin yakasını ayıptır gunahtır bir kişiyle bir saat uğrar veriyoruz evde karısının anasının yapmadığını yapıyoruz havlusu penuarı dezanfektanları ne istiyorsun söyleyin onu yapalımmmm kapatalımmı!!? İstiyorsanın kapatın diye de haber yapın ayıptır!!!!
Rahmi savas 2 yıl önce
Butun yetkililere tesekur ederiz halkin sikintisini anlamayanlara acimayin basin cezayi gunah bu millete herkes maddi sikinti icindeyken nedir bu firsatcilik ayiptir gunahtir.
Oktay 2 yıl önce
Kalıcı konutlardaki düzpaş marketi incelesin yetkiler elemanların üstü başı leş gibi raflar reyonlar pislik içinde bu Düzce’nin zabıtası nerede neden incelemiyor kaydeder şikayet ettik kalıcı halkı olarak ama kimse duymuyor ilgilenmiyor
Oktay 2 yıl önce
Hangi işletmeler neden ifşa etmiyorsunuz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
22
açık