banner615

banner614

banner701

ŞIRALIK’A TAŞINACAK…

banner619

Bahçeşehir’de bulunan ve alkol ve madde kullananların mekanı haline geldiği iddiasıyla bölge halkında rahatsızlık uyandıran güreş sahasının söküm işlemlerine Düzce Belediyesi ekiplerince başlandı. Bahçeşehir bölgesindeki 5 mahallenin muhtarı ortak bir açıklama yaparak Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ye teşekkür etti.

Düzce 29.09.2020, 17:04 29.09.2020, 19:19
3032

2017 yılında inşa edilen ve yaklaşık 1,5 milyon liraya mal olan Düzce Belediyesi Güreş Sahası için yakın zamanda söküm kararı alınmıştı. Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, sahanın Düzce Şıralık Spor Kompleksi’ne kurulacağını açıklamıştı.

Düzce Belediyesi ekipleri bu kapsamda söküm çalışmalarına başladı. Bahçeşehir bölgesindeki 5 mahallenin muhtarı da karardan duydukları memnuniyeti dile getiren bir açıklama yaparak Başkan Özlü’ye teşekkür etti.

Bahçelievler Muhtarı Bayram Yıldız, Güzelbahçe Muhtarı Anıl Gürol, Nalbantoğlu Muhtarı Murat Çolakoğlu, Sallar Muhtarı Serkan Demiroğlu ve Esentepe Muhtarı Erkan Sel’in imzasıyla yapılan  ortak açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Bahçeşehir bölgesi Bahçelievler Mahallesi’nde bulunan ve yapımında bile sayısız şikayetin konusu olan güreş alanı hakkında Bahçeşehir bölgesinde yaşayan vatandaş ve sakinlerimiz, 2019 yılında Bahçeşehir, Bahçelievler Mahallesi mevkiinde bulunan Anıtpark önünde yapılan iftar yemeğinde ve Bahçeşehir Bölgesinde 8 mahalledeki mahalle toplantılarında vatandaşlarımız Düzce Belediye Başkanı Sayın Dr. Faruk Özlü’ye sarhoşların, uyuşturucu madde kullananların, yüksek sesle müzik dinleyenlerin uğrak yeri olduğu, oturma yerlerinin yakılması ve hırsızlık girişiminin olduğu için sözlü olarak kaldırılması talebi iletilmiştir.

Başkanımız Sayın Faruk Özlü bu konu hakkında vatandaşlarımıza güreş alanının kaldıracağının sözünü vermiş ve sökümden sonra eskisinden daha uygun vaziyette vatandaşlarımızın güven içinde kullanabilmesi için alan oluşturulacağı sözünü vermiştir.

Bahçeşehir bölgesinde yaşayan vatandaşlarımızın taleplerini geri çevirmeyip, bahse konu olan güreş alanını kaldırdığı için Düzce Belediye Başkanımız Sayın Faruk Özlü’ye Bahçeşehir bölgesinde yaşayan mahalle sakinleri adına teşekkür ederiz.”

HABER: Mehmet GÜNESEN

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI ANDROİD İÇİN: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tebilisim.android.oncuhaber

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI İOS (İPHONE) İÇİN: https://apps.apple.com/tr/app/%C3%B6nc%C3%BC-haber/id1080207561?l=tr

Yorumlar (15)
Meldaa 4 hafta önce
Düzceyi çingene çadırı olmaktan kurtardın. Bravo sana
Melda 4 hafta önce
Şimdide şıralık mı batırılacak
Yandaş 1 ay önce
yaptır para, söktür para, yeniden başka yere yaptır para, sonra Ankara da para ara.
garip adam 1 ay önce
Yazik yazık bumudur devlette devamllik birinin yaptiğı hatayı diğeri tranvsy bezeri cöpe atmak sonra hurda kayboldu tran vay spors ssha kasri asfalt padişahım cok yaşa ne kaldı 2023
Bir garip yolcu 1 ay önce
Ne garip biri geliyor çok yüksek meblaya birşeyler yaptırıyor sonra ardından gelen yok ksrdesim senin yaptığın olmamış sökün kaldırın başka yere koyalım burası olmamış diyor ne kadar çok paranız var devlet malı deniz yemeyen keriz afiyet olsun şu devlet malını yok yere yiyenlerin gursaklari kurusun Allah CC herşeyi görür...
Galucıgonutlalı 1 ay önce
Eee sonra? Yapılan masrafın önce ve sonrasının sorumlusu!! Her zaman olduğu gibi yine yapan ve yıkanların yanına kar kaldı... Yazıktır milli servete insanlar evine çoluğuna çocuğuna 1 kilo meyva alamaz halde... Yap yık yap yık
Emre 1 ay önce
Memlekette yalaka çok . Bu kadar bekci ne işe yarar. Sabah aksam denetlesinler
Halide Kazyeri 1 ay önce
Çok güzel oldu,camdan baktığımızda içimiz kararıyordu
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
25°
açık