banner851

banner614

SİYASET DEĞİL HİZMET ÖN PLANDA…

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde yapımı devam eden park CHP’li Alaplı Belediyesi’ne 240 bin TL değerinde malzeme hibe etti. Başkan Özlü bu hareketiyle farklı partilerde siyaset yapılıyor olsa da asıl olanın siyaset değil vatandaşa hizmet olduğunu gösterdi.

banner619
Düzce 04.09.2021, 13:50 04.09.2021, 16:24
1072

Göreve geldiği Mart 2019’da sıkı mali tedbirleri devreye sokarak zor durumda olan Düzce Belediyesi’nin yeniden ayağa kaldıran Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü başkanlığında kentin dört bir yanında proje ve yatırımlar hızla ilerliyor.

Başkan Özlü, belediyenin mali disipline girmesinin ardından siyasi parti ayırımı gözetmeksizin talep eden belediyelere de hibe desteğinde bulunuyor. Son olarak Dr. Faruk Özlü başkanlığındaki Düzce Belediyesi, Zonguldak’ın Alaplı Belediyesi’ne Karşıyaka’ya park yapılması için malzeme hibe etti. Her iki başkan arasında yapılan Protokol sonrası CHP Alaplı Belediyesi’ne Karşıyaka Terminal yanında bulunan park yapılması için 240 bin TL kaynak sağladı.

Başkan Özlü, destek sonrası “Alaplı ile Düzce’de yaşayan hemşerilerimizin her birine katkı sağlamak boynumuzun borcu, Alaplı halkına kaynak sağladığımız terminal yanındaki 240 bin TL değerinde hibe olarak park yapım için desteğimiz hayırlı uğurlu olsun” dedi. Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin de “Alaplı Karşıyaka’ya park yapım desteği için Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ye desteklerinden dolayı ilçem adına teşekkür ediyorum” dedi.

Öte yandan siyasi kutuplaşmanın zirve yaptığı şu günlerde AK Partili bir belediyeden CHP’li bir belediyeye yardım kararı alması toplumun her kesiminden alkış aldı. Başkan Özlü bu hareketiyle farklı partilerde siyaset yapılıyor olsa da asıl olanın siyaset değil vatandaşa hizmet olduğunu gösterdi.

(İHA / ÖNCÜ HABER MERKEZİ)

Yorumlar (7)
Aslı 2 hafta önce
Birazda Yanındaki ilçelere bak başkanım
Vahimsiniz 2 hafta önce
Ceddiye camiini restore etmek için ıban istiyorlar,kendileri alaplıya yardım ediyorlar bu ne perhiz bu ne lahana turşusu
Tufan 2 hafta önce
Sayin öncu tv yibziyareti vardi sayin Baskanin nefense bu ziyaretten sonra hergun bol bol olumlu haberi cikiyor öncü tv de bilmem bana oyle geldi..
Şampiyon 2 hafta önce
18 sene de borç batağına savrulan Düzce 2 senede düzelmez öncü yandaşlığı bırakın sizde inandırıcılığınız kaybediyorsunuz yavaş yavaş … Mali disiplin ve en önemlisi şeffaf lıkla uzun yıllar alır
nsm 2 hafta önce
nerden nereye deyimi biraz yaniltici degil mi arkadaslar? bundan önceki belediye baskanlari marsli miydi, akp'li miydi?
O kadar net... 2 hafta önce
Hey gidi heyyyy.... Düzce eksikleri bitti de yardım da bulunmuş. Yazık, yazık...
VALLAHİ PES ARTIK 2 hafta önce
BİZİM VERGİLERİMİZİ KİM DEDİ SANA BAŞKASINA SAÇ DİYE, KİMİN PARASINI KİME VERİYORSUN ÖZLÜ !