banner614

ŞOFÖR YOLCUYU OTOBÜSTEN İNDİRDİ...

banner619

Koronavirüs salgını sürecinde sık sık tartışmalara sahne olan Düzce Belediyesi halk otobüslerinin birinde bugün yine gergin anlar yaşandı. Otobüste sosyal mesafe kuralına uyulmadığını savunan bir yolcu şoföre şikayette bulundu. Bunun üzerine otobüs şoförü yolcuyu, “Sen de maskeni doğru takmıyorsun” diyerek otobüsten indirdi.

banner846
Düzce 20.07.2020, 17:00 20.07.2020, 16:45
6365
banner844

Düzce Belediyesi toplu ulaşım araçlarında maske ve sosyal mesafe kurallarına uyulmaması nedeniyle tartışmalar devam ediyor.

Bu sabah yine bu nedenle bir otobüste tartışma çıktı. İşe gitmek için Düzce Belediyesi’ne ait halk otobüsüne binen Onur Güzel isimli vatandaş, maskesi olmadığı için maskeyi otobüs şoföründen temin etti. Bu sırada otobüs içinde sosyal mesafe kurallarına uyulmadığını fark edip vatandaşları uyaran Güzel ile yolcular arasında tartışma yaşandı.

Bunun üzerine sosyal mesafe kuralına uymayan yolcuları otobüs şoförüne şikâyet eden Güzel’e otobüs şoföründen beklenmedik bir tepki geldi.

Güzel’e “Sen de maskeni doğru takmıyorsun” diyen otobüs şoförü, yolcuyu otobüsten indirdi.

Konu ile ilgili 0 542 767 1881 No’lu Öncü Haber WhatsApp İhbar Hattı’na ihbarda bulunan tepkili vatandaş Onur Güzel, “Ben yolcular kurallara uymadıkları için otobüs şoförünü uyardım. Otobüs şoförü de bana “Sende maskeni doğru takmıyorsun” diyerek beni otobüsten indirdi.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (16)
Nihal Tarhan 12 ay önce
Düzce Belediye şoförleri genelde böyle..Yetkilikerin bilgisi yok..Kamu hizmeti için direksiyonda olduklarının farkında değiller.. Sanki sünnet çocuklarını gezdiriyorlar..Kendi krallıklarını kurmuşlar..Ukala, kabadayı patron benim ben ne dersem o olur.. Belediye yönetimi acil şoforlerinize ve pazarcılarınıza eğitim..Acil..Allahtan Düzce bir turizm şehri değil de rezil olmuyoruz..
Vatandaş 12 ay önce
Hem maskeyi otobüsten temin etti diyor sorumsuz şekilde maskesiz geziyorsun hemde kaptanın isine karışıyorsun az bile yapmış haketmiştir sadece şoförler mı suçlu sanki yolcular dada numuneler var
ali 12 ay önce
otobüsler çok kalabalık ve temizlik mesafe maske kurallarına kimse uymuyor.ve otobüsler saatinde gelmiyor
Yolcu 12 ay önce
Yalan yanlış bi haber sosyal mesafeyle hiç bi alakası yok zaten arabanin içi boş bunda başka bi iş var şoför söylüyor sen sebebini biliyosun diye
Rasim Erel 12 ay önce
ŞÖFER HER ZAMAN HAKLI ÖTÜBÜSDE SİGARA İCECEK SERBES YOLCU ALMICAK BABASININ MALI ADAM HAKLI ANLIYANA
Düzceli 12 ay önce
Örneği bunun gibi saygısız şöförler var belediyede derhal işten atılsınlar
Bozbey 12 ay önce
Şöför haklı o vatandaş sırf provokasyon amaçlı o otobüse binmiş amaç şhov belli
Vatandas 12 ay önce
Şoförler sürekli olarak senede bir kac defa, eğitiminden geçmeli çoğu saygısız yaşlı insanlar kartı basmadan gaza basıyorlar sanki Ferrari sürüyorlar, yaşlılarin kemikleri zaten hassas bu kadar duyarsızlık!.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
parçalı az bulutlu