banner851

banner614

SOKAK HAYVANLARI UNUTULMADI

banner619

Düzce'de korona virüs salgını nedeni ile sokak hayvanlarının aç kalmaması için yayınlanan Sokak Hayvanları Genelgesi doğrultusunda 3 günde bir sokak hayvanlarına mama ve su dağıtımı devam ediyor.

banner846
Düzce 12.05.2020, 14:30
1144
SOKAK HAYVANLARI UNUTULMADI
banner844

  Korona virüs salgın hastalığı nedeni ile İçişleri Bakanlığı tarafından 81 ile gönderilen Sokak hayvanları genelgesi doğrultusunda Düzce’de, sokak hayvanlarına mama ve su dağıtımı sürüyor.

Düzce Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü koordinasyonunda Düzce Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri ve hayvan sever grupların katılımı ile kent merkezinde beslenme noktalarına sokak hayvanları için su ve mama dağıtımı 3 günde bir yapılıyor.

Yetkililerden alınan bilgilere göre çalışmalar aralıksız bir şekilde devam edecek. 

Yorumlar (4)
Düzce81 1 yıl önce
Ayfer kıskanılıyorsun begenmeyenler var hayvanlara mama dagıtmanı çekemeyenler meyve veren agac misali takiptesin demekki ozaman onlara iyi seyirler :)
Muhterem 1 yıl önce
Ne kadar tezat haber yapıyorsunuz bir yerde sokak hayvanları aç kalmıyor diğer yerde sokak hayvanlarından korkudan evden çıkılmıyor
Madur 1 yıl önce
Güzel bir çalışma da kimse ohayvanları kendi kapısının önünde beslemiyo başkalarına bir külfet yarattığını da umursamıyo bu konuda biraz daha hasas ulunsun!
Duzce 1 yıl önce
Ayfer yüksel Düzce ile olan her işte herzaman varsın tebrikler
12°
açık