banner851

banner614

SOLUĞU KARAKOLDA ALDI

banner619

Kalıcı Konutlar'da yerde bulduğu parayı sahibine ulaştırılmak üzere polise teslim eden duyarlı vatandaş, bununla da yetinmeyip parayı bulduğu yerin yakınındaki otobüs durağına yazı astı.

banner846
Düzce 28.09.2019, 12:26 29.09.2019, 14:54
3547
banner844
Düzce'de yürüyüş yaparken, yerde bir miktar para gören vatandaş, önce polis merkezine gidip parayı teslim etti ardından etrafa bilgi verdi. Polis ekipleri, sahibine ulaştırmak üzere parayı teslim aldı.Parasını kaybeden kişinin aramak için tekrar gelebileceğini düşünen duyarlı vatandaş, yakındaki otobüs durağına bir de yazı astı.

Yazıda, "Bir miktar para bulunmuştır, Yenikent Polis Karakolu'na teslim edilmiştir." ifadelerine yer veren parayı bulan Yenikent sakini, Öncü Whatsapp İhbar Hattı (0 542 767 18 81)'na yaptığı açıklama, şunları kaydetti:"Ben Düzce'de görev yapan bir öğretmenim. Bu akşam yürüyüş yaparken Kalıcı Konutlar ikinci bölgede bir miktar para buldum. Parayı Yenikent Karakolu'na teslim ettim. Sahibi gelir belki sorar diye ikinci bölgede bulunan bakkal ve kahveye bilgi verdim. Ayrıca parayı bulduğum yere yakin otobüs durağına parayı polis karakoluna teslim ettiğime dair yazı astım. Polis karakolundan bilgi alabilirsiniz. Akşam saat 21:00 gibi teslim ettim."
Yorumlar (4)
Biz 2 yıl önce
Bende buldum bi miktar 50 kuruş ile 1 tl yanyanaydi.kalem aldım 1 tl 50 kuruşa 1 yaprak aldım yazı yazacaktım üç bitmiş param yoktu üç almaya bide borçlu ciktik
BanA nE Derneği Başkanı: 2 yıl önce
Öğretmenim,Size BananE demeyen yüreğiniz Teşekkür ederin Ölmüş olan insanlığın taburcu çabalıları olduğunu bilmek güzel-ş
ilke 2 yıl önce
öyle bir başlık atmışsınız ki ama adam sanki suç işlemiş
Abuzer 2 yıl önce
Senelerdir yürüyorum, bir tek bir şey bulamadım. İyilik yapacağım ama fırsat geçmedi ellime :(