banner851

banner614

SON DURAK NUSRETTİN MAHALLESİ

banner619

Mahalle ziyaretleri kapsamında Nusrettin Mahallesi sakinleri ile bir araya gelen Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, mahallerlerdeki en acil ihtiyaçların çözüme kavuşturulacağını vurguladı.

banner846
Düzce 17.10.2019, 12:58 17.10.2019, 15:06
1109
banner844

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, her hafta düzenli olarak devam ettirdiği mahalle ziyaretleri kapsamında son olarak Nusrettin Mahallesi'nde vatandaşlarla buluştu. Belediye başkan yardımcıları ve birim müdürlerinin de eşlik ettiği ziyarette Başkan Özlü, ilk olarak yardımcılarını ve birim müdürlerini  tanıttı.

Özlü mahalle sakinlerine hitaben yaptığı konuşmada, "Biz seçim öncesinde söz verdiğimiz gibi mahallelerimizin ayağına geleceğiz, biz halk günü yapmıyoruz, vatandaşlarımızın taleplerini yerinde tespit ederek çözüm üreteceğiz. Burada başkan yardımcılarımız var, birim müdürlerimiz var, bu talepleri yerine getirecek arkadaşlarımız burada sizleri dinleyecek, en acil ihtiyaçları burada çözüme kavuşturacağız." dedi.

Toplantıya katılan her vatandaşı tek tek dinleyen Başkan Özlü, merak edilen soruları da yanıtladı. Kaynakların verimli kullanılması konusunda hassas olduklarını bir kez daha dile getirerek çalışmaların bu şekilde devam edeceğini belirtti. Başkan Özlü, toplantıda yaptığı konuşmasında Düzce için yapılacak projeler hakkında bilgiler aktararak vatandaşlara teşekkürlerini iletti.
 

Yorumlar (8)
Özkan 2 yıl önce
Sayın başkan sadece geziyorsunuz siz ve ekibiniz başka birşey yaptığınız yok. Gerçi elinizden gelen birşey de yok bu borç ile günü kurtaracaksınız.
Düzceli 2 yıl önce
Sayın başkanım fettahada bekleriz.İki deprem görmüş binalarda vatandaşlar mecburen oturmakta seçim zamanında cumhurbaşkanımız sizleri düzcenin kentsel dönüşümü için bilgili olduğunuz için seçtiğini söylüyordu.Sizlerden artık bir hareket beklemekteyiz.
CAN.D 2 yıl önce
SAYIN BASKAN ULASIM SIL BASDAN YAPILMASI LAZIM O ESKI MÜNÜBÜSLERLE OLMAZ HIC AVRUPADA GÖRMEDIM MÜNÜBÜS YOLCULUGU VE DÜZCEMIZDE COK ESKI ATIL BINALAR VAR CIRKIN GÖRÜNTÜ OLUSDURUYO ALT YAPI ÜST YAPI MODERN OLMASI LAZIM SAYIN BASKAN
cy 2 yıl önce
gerçekten duzcede hiç birşey gelişmemiş duraklar kaldırımlar hele belediye otobüsleri şehircilik anlamında gelişen hiç birşey göremiyorum umarım artık duzelir
Gokhan 2 yıl önce
Yeter duzceyi yedibiz be
CAN.D 2 yıl önce
DÜZCEMIZ GELISMESI ICIN § KONUYA DIKAT BIR ALT YAPI ELETIRIK TELERI TIRAFO YERIN ALTINA AINMASI LAZIM 2 ÜST YAPI O DEPREMDE HASARLI BINA VE COK ESKI ICI BOS BINALAR DERHAL YIKILMASI LAZIM YERINE MODERN BINALAR YAPILMASI LAZIM TABIKI EV SAYIPLERININ KOLU KIPIRDAMIYOKI BELEDIYE IHDAR VERECEK BU KONUDA VE ULASIM SIL BASDAN OLMASI GEREK DURAKLARDA COK ESKI MÜNÜBÜS YOLCULUGU NE O ESKI KÜLÜSDÜRLERLE HANGI CAGDA YASIYORUZ YA
CAN.D 2 yıl önce
SAYIN BASKANIM NUSRETDIN MAHELESINDEKI ELETIRIK TELERI DIREKLERI TIRAFO COK CIRKIN GÖRÜNTÜ YERIN ALTINA AILINIRSA COK GÜZEL OLUR VE YOL BOYUNCA COK ESGI EVLER VAR NEDEN SAYIPLERIYLE KONUSARAK YIKILMAZ ONLAR COK CIRKIN DURUYO ILLA DEPREMI OLMASI LAZIM VE ULASIM COK KÖTÜ DÜZCE AKCAKOCA HENDEK SAKARYA BOLU ARASI NEDEN HALA O ESKI KÜLÜSDÜR MÜNÜBÜSLERLE YOLCULUK BASKANIM DÜZCEMIZE HIC YAKISIYOMU BU MANZARALAR HE AVRUPADAN GELIYORUM GÖRDÜGÜM ILK MANZARALAR ALT YAPI ÜST YAPI ULASIM 3 KONU
8161 2 yıl önce
Düzcede hiç bir sorun çözülmüyo hergün daha kötüye gidiyor