banner851

banner955

SON KONGREDE BAŞKANLIĞA KADİR ERDOĞAN SEÇİLDİ

Türkiye Emekliler Derneği Düzce Şubesinde kongre heyecanı yaşandı. Yapılan kongrede dernek başkanlığına Kadir Erdoğan getirildi.

Düzce 14.11.2022, 15:30
484
SON KONGREDE BAŞKANLIĞA KADİR ERDOĞAN SEÇİLDİ

Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başlayan kongrede, dernek başkanı Kadir Erdoğan, tüm üyelerin desteğini aldı. Kadir Erdoğan’ın Yönetim kurulu listesinde Sadık Durmuş, Ruhi Kartal, Mehmet Yılmaz ve Yaşar Duman gibi isimler yer aldı.

“Emekli arkadaşlarımızın ekonomik koşullarda yanında olacağız”

Yapılan kongrenin ardından açıklamalarda bulunan Türkiye Emekliler Derneği Başkanı Kadir Erdoğan, “Türkiye’nin en önemli STK’larından birinin Düzce Şubesinin başkanlığını yapacak olmak benim ve arkadaşlarım için büyük bir onur. Emeklilerimize sağlayacağımız kömür yardımı, mutfak alış-verişleri başta olmak üzere destek vereceğimiz gıda ihtiyaçları ve sağlık harcamalarında da yapacağımız yardımlar ile emekli arkadaşlarımızın bu zor ekonomik koşullarda yanlarında olacağız. Bize güvenen ve destekleyen tüm üyelerimize teşekkür ediyor, ihtiyaç sahibi emekli kardeşlerimizin bizimle irtibata geçerek kendilerini zor günlerinde yalnız hissetmemelerini rica ediyoruz’’ dedi.

Yorumlar (3)
Madur 2 hafta önce
Merak ettim bu emekliler derneği ne işe yarıyo eyer bir işe yarıyosa niçin biz emekliler açlık sınırının altında maaş alıyoruz bir itiraz duymuyoruz
Soner D. 2 hafta önce
Sana kaldıysa vah emeklinin haline...
Demek ki emeklide de beklenti kalmamış...
Fevzi Sağlam 2 hafta önce
Hayırlı olsun
Yeni Sayımız