banner851

banner955

SORUNLAR ANINDA ÇÖZÜM BULUYOR

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ve İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal, teşkilat yöneticileri ile birlikte köy ziyaretlerine devam ediyor.

Düzce 06.06.2020, 14:24 06.06.2020, 14:56
1089
SORUNLAR ANINDA ÇÖZÜM BULUYOR
banner1032

AK Parti Düzce İl Başkanı ve İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal, koronavirüs tedbirleri kapsamında ara verdikleri köy ziyaretlerine, normalleşme sürecine girilmesinin ardından yeniden başladı. Keskin ve Günal, yaptıkları köy ziyaretlerinde sorunları yerinde inceleyerek, gerekli çalışmalar Özel İdare ekiplerini harekete geçiriyor.

Dün de İl Başkanı Mustafa Keskin, İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal, Merkez İlçe Başkanı Hasan Şengül, İl Genel Meclisi üyeleri ve AK Parti yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Bahçeköy’ü ziyaret etti. Köyün sorunları ile ilgili köy muhtarından bilgi alan Keskin ve Günal, sorunlar ile ilgili İl Özel İdaresi ekiplerine bilgi verdi. Keskin ve Günal ayrıca köyde devam eden çalışmaları yerinde inceledi.   

banner844
Yorumlar (2)
Duzceli 2 yıl önce
Çamlı su köyü ne de uğrayın sayın keskin
İrfan 2 yıl önce
Seçim öncesi ciflik köyüne çöp kovası sözü veren akp Düzce millet vekilleri belediye başkanı ve diğer yöneticiler nedense bu sözlerini hala tutmadilar yarım kalan köy içi yolu Fahri bey okAdsr işin lafım olur hemen yaparız sözü verdi bunların köylerde verdikleri söze kimse inanmıyor çöpleri köylü kanal ve ormanlık alana atıyor daha dün çevre günü YDÜ
13
kapalı